Фудбал

Извештај мечева за жене: Челси 2 Волфсбург 1

Који Филм Да Видите?

Волфсбург је изгубио од Челсија са 2: 1.

Голови Сема Керра и Пернилле Хардер из другог полувремена помогли су плавима да обезбеде победу над Волфсбургом од 2: 1 у првом делу четвртфинала наше Лиге шампиона.

Волфсбург је сигурно добио прилику у првом полувремену са својим капитеном Александра Попп ударајући у стативу. И Анн Катрин-Бергер два пута одбио Фридолину Ролфо.

Ниамх Цхарлес и Јонна Андерссон обојица су уклонили напор линије са 10 минута у другом полувремену. Плави ће казнити наше немачке противнике због изгубљених шанси.

Фран Кирби добро је комуницирао са Керром, а Аустралија је узела једног голмана пре него што је пуцала код куће и дао плавима 55 минута.

Кирби и Керр састаће се поново, јер њихова најбоља игра поставља Хардеру да заради бодове против свог бившег тима само сат времена касније.

Наше вођство од 2: 0 трајало је само неколико минута након што је Доминикуе Јанссен погодио мрежу након што је Магда Ерикссон фаулирала Свењу Хутх у казненом простору.

Цхелсеа ће преживјети притисак прекасно да би осигурао нашу прву победу за Волфсбург и однео победу од 2-1 у следећем трећем мечу у среду.

Раније су Емма Хаиес и њена страна у недељу забављали Астон Виллу на Кингсмеадов-у, док плави изгледа задржавају наше прво место на табели Супер лиге за жене.

Емма Хаиес направила је само једну промену у екипи која је обезбедила победу над Евертоном 3: 0 прошле среде.

Привођење Сопхие Ингле на страну након што је везни пропустио нашу победу из Мерсеисидеа након куцања у финалу Купа континенталне лиге.

како изгледа Пеитон Маннинг супруга

Ниамх Цхарлес наставио је левог бека, придружио се Миллие Бригхт, капитену Ерикссону и дефанзивцу Јонна Андерссону на Блуес-у иза голмана Бергера.

Ингле је ушао у центар терена заједно са Мелание Леуполз и Ји Со-Иун. Такође, Хардер је седео у нападу након нападача у виду Кирбија и Керра.

Челси је отишао на меч на стадиону Сзусза Ференц

Челси је на утакмицу на стадиону Сзусза Ференц отишао званично као домаћи тим. Али наши противници су изгледали опуштеније у данашњој размени у првом четвртфиналу.

Било је раних знакова претње Волфсбурга када су се приближили почетној тачки само три минута касније.

Тим Челсија

Тим из Челсија (Извор: Приде оф Лондон)

Ролфо је био врло високо у кутији и кренуо је право ка глави. Али захваљујући Модрима, Брајт је био на правом месту у право време да блокира голгетерски напор и очисти опасност.

Хардер, суочен са бившим клубом први пут, запео је у отвореном пасу.

Међутим, нападачки везни играч није успео да задржи лопту - голман због онога што је могло довести до шансе да уђе у празну мрежу.

Неколико минута касније, чак је и капитен Волфсбурга Попп погодио стативу. Стога је Чарлс морао бити опрезан да уклони камен спотицања са линије.

Челси тада мора да буде захвалан Бергеру, када голман плавих два пута демантује Ролфоа пре него што је Андерссон уклонио ударац из Пајорове поставе.

Неколико минута касније, противници су имали лопту у мрежи. Али Попп је одлучио да руком убаци лопту у мрежу. Као резултат, везњак је добио жути картон.

Кирби у лову на наставак

За пола сата сата, Плави су створили наше прво средство за отварање и није изненадило да су умешани и Керр и Кирби.

Бригхт је пронашао Керра након пљачкашке трке, а Аустралија је на Кирбијевом путу обукла пуноправни чопор.

Фран Кирби- Тхе Гуардиан

Фран Кирби (Извор: Тхе Гуардиан)

Кирби је имала прилику да постигне лопту усмерену у њу, али је уместо тога убацио лажну лопту у шеснаестерац. Али ниједан играч Челсија никада није ушао у казнени простор са оним што би било лако у задњем крају.

Дошао је ред на Волфсбург, а Бергер је могао да се осврне и буде оптимистичан док му је Ролфо глава склизнула са главе.

Неки би рекли да је Челси имао среће што је био у исправној позицији за одлазак на одмор.

Челси је скупио нашу срећу у првом полувремену. И неколико минута након одмора. Плави су поново имали среће на нашој страни када је глава са Ролфа погодила шуму.

Неколико минута касније Челси је пропустио прилике да казни наше ривале. И била је то ужасна утакмица за намештање утакмица између Керра и Кирбија која је покварила шансе.

Кирби је прикупио пас од Јија пре него што је постигао лопту до Керра, а Аустралија је узела један голман пре него што је погодила кући. Тесним углом да Модри дођу у вођство од 1: 0 за 55 минута.

Керр је смирен да поведе.

Само неколико минута касније, Бергер је такође показао зашто је један од најбољих голмана у женском фудбалу, пошто је ослободио уштеђевину светске класе да би волеј добро пухао на Ролфу.

Та уштеда показала се пресудном неколико минута касније, јер је Хардер угасио свој бивши тим да нам удвостручи профит.

Сем Керр - АФЦ

Сем Керр (Извор: АФЦ)

Кирби је грешком погрешио у позадини Волфсбурга. И брзо пронашао лопту до Керра, који је ослободио лопту, ослободивши се на Хардеру.

Такође, везњак је залупио лопту у доњи угао.

Пернилле кажњава бивши клуб.

Наша победа од 2: 0 не би потрајала дуго пошто је Ерикссон испустио Хутха у казнени простор. Такође, Јанссен је отишао горе и погрешно послао Бергера и вратио се голом са своје стране.

Челси је касно повукао притисак из Волфсбурга како би обезбедио прву победу над немачким тимом. А такође и да доведе Модри у вођство од 2-1 у реваншу следеће недеље.

Пернилле Хардер- ФИФА

Пернилле Хардер (Извор: ФИФА)

Пернилле Хардер је постигла гол за свој стари тим док је Цхелсеа преживљавао. Напад против Волфсбурга у њиховој првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона.

Немачки тим је два пута погодио стативу. Штавише, видео је ударац Ева Пајор избачен са линије док је Цхелсеа изгледао слабо.

Али екипа Емме Хаиес је повела када је Сем Керр укључио Катарзину Киедрзинек за постизање поготка. А Хардер је изједначио тренутак након што је голман Волфсбурга предао лопту.

Доминикуе Јанссен је постигао гол у гостима, али Цхелсеа се држао победе.