Фудбал

Волвес 2-1 Бригхтон: Вхите је закаснио Волвесе

Који Филм Да Видите?

Морган Гиббс-Вхите постигао је гол у последњем минуту када су се млади Волвеси вратили са гола и победили десет људи у Бригхтону. Ко сада мора да чека да брани Премијер лигу.

У запањујућој завршници код Молинеука, везњак је ухватио најбољу лопту у мрежи. Остало је само неколико секунди стандардног времена за награђивање вукова. И казнити Албион са Левис Дунк црвени картон у другом полувремену.

које године се родио цам Невтон

Дунк је био усред трке, подигао се да пошаље дугачак ударац главом у корнер како би Галебовима довео право у првом полувремену.

Тамо где је тадашњи бек помогао да се сачувају солидне одбрамбене перформансе.

Али његов пост је вредео. Дошао је да скине мајицу Фабио Силва након што је нападач почео са њим.

Променио је интензитет такмичења уз малу помоћ од представљања Адама Траореа.

Крилни нападач је у другом полувремену учествовао у финој завршници од 14 минута. Домаћи тим је вредно радио упркос појединачној победи.

Након тога, освојио га је Морган Гиббс, који је раније поправио болне промашаје. Добро завршивши и осигуравши свој први гол у Премијер лиги.

Вукови су дошли да утрљају со на Брајтонове ране. Стрикер Неал Маупаи је поподне добио црвени картон за свој други тим. Након последњег звиждука након окршаја са судијом Јонатхан Мосс .

Победа вуковима одузима 45 бодова. Брајтон заостаје 10 бодова за 18. Фуламом и потребан му је један резултат да ојача своју позицију у Премијер лиги 2021-22.

Вукови су бацили поглед на светлију будућност.

Након промоције, завршено је седмо место. А европска авантура, кампања представља подршку Волвеса, лагану победу над Бурнлеијем од 4: 0 у последњој утакмици на свом терену.

Постоје олакшавајуће околности, а не најмање додатни захтеви од 18 месеци које поставља Цовид.

То их је довело у мањи положај од губитка врхунског нападача Раула Јименеза у фрактури лобање крајем новембра.

Неки од играча Вандерерса завршавају свој живот на природној полици у клубу. Али Нуно Еспирито Санто сада открива да неки од његових лакших прекршаја имају потенцијал за победу.

Са 24 године и 209 дана, почетак КСИ -а у недељу био је најмлађа утакмица вукова у Премијер лиги. Игра од октобра 2009. године, у којој је било пет играча млађих од 21 године и троје младих.

Вукови су бацили поглед на светлију будућност (Извор Премијер лига)

Вукови су бацили поглед на светлију будућност (Извор: Премијер лига)

Били су веома нервозни у првом полувремену против искусног и физички способног Бригхтона.

Ипак, добили су велики простор да се ојачају у другом и показали су стабилност и понашање како би удовољили свом менаџеру.

Силва се ове сезоне с времена на време мучио, али је показао знаке да је прекасно да се навикне на раскид. И одиграли виталну улогу у другом полувремену, прво извукавши Дункову грешку која је променила игру.

шта магија Џонсон нето вреди

Затим је одиграо двоструко чишћење, а Траоре је поставио крило за изједначење.

Гиббс-Вхите је показао светлост својих способности, али не и неопходан консензус.

Овај 21-годишњак почео је позајмицу Свансеају за првенство. Али сада када се вратио са својим матичним клубом, може почети да гради на свом несумњивом обећању.

Након неколико недеља, када је изгледало да Вукови долазе до краја сезоне. Сада имају прве знаке светлије будућности.

Брајтон је одложио недовршене радове.

Само у резултатима и у лиги може вам се опростити што мислите да је толики напредак постигнут у Брајтону у њихове четири сезоне у Премијер лиги. Недељни резултати су неки од најгорих који ће бити додати на листу.

Међутим, дошло је до јасног помака у филозофији клуба са знаковима да Грахам Поттер гради нешто значајније. И интелигентнији од његове тренутне управе на стадиону Амек.

Тим Бригхтон (Извор пословних питања)

Тим Бригхтон (Извор: Бусинесс Маттерс)

Уз комплетну попуну играча, они су били најбољи тим у Молинеуку, добро се стапајући са модерном жељом да играју уназад. И старе школске особине директног бодовања са леђа менаџмента.

Чак и са десет људи, тим је био довољно укоричен да ограничи домаће у шансама за половину другог полувремена.

Изгубили су два добронамерна гола играјући више од 30 минута. Низак човек није разлог за непотребну забринутост, чак и ако то значи одлагање затварања њиховог неизбежног преживљавања.

Друга ствар о губитку дисциплине је Маупаи у потпуности. Пораз значи да ће Албион бити суспендован без водећег нападача и свог капитена.