Вести Премиер Лиге

Вест Хам је победио Бурнлеи након што је постигао два гола

Који Филм Да Видите?

Нападач Вест Хама Мицхаил Антонио рекао је да неће одустати од свог сна о освајању Лиге шампиона. Након што је постигао два гола у победи над Бурнлеием.

Чекићари су се попели на пето место на табели, са само три бода заостатка за Челсијем у четвртом, са још четири утакмице у сезони.

Цхрис Воод погодио казнени ударац који је Барнлију донео вођство пре него што је Антонио победио Владимир Цоуфал 'Лажна мрежа и допринео је Саиду Бенрахми осам минута касније.

да ли је Цхарлес Барклеи ишао на колеџ

Антонио, који се вратио четири недеље након што је претрпео повреду тетиве, рекао је: Невероватно. Сви желе да играју Лигу шампиона.

Овде сам неколико година, и увек је било толико сезона да смо се борили да останемо у лиги, а сада имамо шансу за четири врхунска играча.

Нећемо одустати. И наставићемо да се боримо. Наставићемо да форсирамо.

Менаџер тима, Вест Хам Давид Моиес, рекао је: Сигурно желимо да га срушимо последњег дана и покушамо да уђемо у тајности. Морат ћемо добити све четири утакмице.

Европа би могла да постигне изузетан успех. Мислим да бих био разочаран да сада не стигнемо тамо.

Вест Хам је створио пуно шанси да продужи вођство након Антонијевог дубла. Али Бурнлеи је могао повисити на 2-2 када је Јаи Родригуез из даљине пуцао.

Бурнлеи је девет бодова испред 16. места.

Бенрахма импресионира док Антонио напада Барнлија.

Игра је добро уравнотежена у раним фазама. Али чини се да Воод-ов слободни ударац подстиче домишљатост Вест Хама.

Њихов одговор уз леђа био је веома позитиван. Изједначење Антонија стигло је 154 секунде касније, одлично се снашао гадним центаршутом Цоуфала.

Одбрамбени играч је наставио да ставља опасне центаршуте. Истовремено, Бенрахма је изазвао Матт Ловтон 'С ноћне море на далекој страни.

Бенрахма импресионира док Антонио напада Бурнлеи (Извор Тхе Гуардиан)

Бенрахма импресионира док Антонио напада Бурнлеи (Извор: Тхе Гуардиан)

Бенрахмин други прелепи Антонијев укрштање близу појединачне емисије. Могао је и сам да постигне гол, али добровољно је изабрао да игра за Јессеа Лингарда у првом полувремену. И ставите велику тежину на лопту.

Мануел Ланзини заблистао је на средини терена када су одсуствовали Децлан Рице и Марк Нобле. А онда је Антонио коначно постигао виталне голове.

Нападач је такође требало да има хет-трик у другом полувремену. Са парализоване ноге погодио је гол Пабла Форналса. Кад је случајно на њега пао одмах иза црте.

Победа осигурава да Вест Хам врши притисак на четвртопласирани Цхелсеа док се бори за место у квалификацијама за Лигу шампиона.

Бурнлеијева игра је била туча.

Бурнлеијева игра је била туча. Али Бурнлеи је одиграо озбиљну утакмицу у првом полувремену.

Бурнлеи сада никада није освојио осам утакмица у домаћој лиги. И најдужи пут у историји њиховог старијег лета.

колико годишње лонзо лопта заради

Али док је заузимао две локације изнад зоне пада. Показали су тип карактера који ће несумњиво трајати пету сезону у акцији.

Воод је добро примио свој гол, шутирао га у доњи леви угао после извођења пенала када је стао иза Вест Хам-а Исса Диоп-а.

Цхрис Воод (Извор Сунце)

Цхрис Воод (Извор: Тхе Сун)

колико вреде ај стилови

Дувао је преко главе и додирнуо лопту испред Томаса Соуцека, који га је срушио.

Диоп је био слаба карика у одбрани Вест Хама, а Воод га је молио неколико пута. Пре Матеја, Видра је скоро пропао у изједначењу када је Цраиг Давсон очистио линију.

Бурнлеи се држао у игри. Бен Мее је блокирао ударе снага с голманом Ницком Попеом који је у другом полувремену демантовао Лингарда.

Родригезов губитак из близине била је прилика коју су требали да промене. Али Бурнлеи је прекасно кренуо главом да би изборио неколико корнера, које је Попе смислио.

Менаџер Сеан Дицхе бацио је нападача Асхлеи Барнес-а, враћајући се након повреде, пре пет минута. Али домаћини нису могли да створе јасну шансу.

На крају је нападачки гол Вест Хама у првом полувремену био поражавајући када Бурнлеи није успео да се избори са Антонијевим присуством на шест јарди.

‘Нисмо предалеко од Европе’ - кажу они

Менаџер тима, Бурнлеи Сеан Дицхе, рекао је: Они су одлична одећа. Јуре фудбал из Лиге шампиона, и тако изгледају. Брзи су и играју добро у промени.

Никад нисмо претерали. Два гола су мека, посебно други, али у њима треба уживати. Прва је подела. Друго је не читати крст. Не желим да будем превише критичан.

Менаџер Бурнлеи-а Сеан Дицхе (Извор Форбес)

Менаџер Бурнлеи-а Сеан Дицхе (Извор: Форбес)

С друге стране, менаџер Вест Хама, Давид Моиес, рекао је: Тим је играо врло добро. Победили смо са 2: 1, али видео сам да је и више од тога. На крају смо зајахали срећу, али нас није требало видети.

Волео бих да сам у Европи. Био би то невероватан успех. Нисмо далеко од Лиге шампиона. Морамо и даље веровати.

Мицхаил Антонио из Вест Хама за пригушене прославе: Имам неколико циљева које је ВАР одобрио. Помислио сам: „Не желим да будем тамо кад плес није дозвољен.“