Нба

Јута је победила Мемпхис, изједначивши серију са 1-1

Који Филм Да Видите?

Утакмица 1. кола доигравања 1. кола између Мемпхис Гриззлиес-а и Утах Јазз-а започела је у среду увече у Вивинт Арени.

Џез је савладао Гризлије са 141-129, изједначивши серију са 1-1.

Донован Митцхелл вратио се у Јазз након што је пропустио последњих 17 утакмица, укључујући утакмицу 1 доигравања, где су Јазз изгубили од Гриззлиес-а са 112-109.

Џез је преузео вођство над Гризлисима због врућих погодака главних стартера тима.

Сви стартери џеза постигли су двоцифрени број за победу.

Као резултат, наставили су да доминирају и на крају су добили утакмицу 2.

А с друге стране, Ја Морант од Гриззлиеса постигао 47 поена у поразу од Јазз-а. Постиже рекорд у франшизи резултатом.

Такође постаје други најмлађи играчзабележите 45+ поена уНБАПотпуштањаигра.

Утах Јазз је повео у првој четвртини.

Мике Цонлеи одвезао се до коша, испустивши распоред да започне четвртину за Јазз. Тада је Јонас Валанциунас узвратио окретањем, испустивши скакач и изједначио утакмицу одмах након.

Донован Митцхелл постигао је своју прву канту након што је пропустио 17 утакмица. На пролазу Конлија направио је тројку иза линије три поена.

А Ја Морант је узвратио скакачем, преосталих 9:18 у четвртини.

Диллон Броокс је одмах након тога направио канту за Гризли. Митцхелл је изгубио лопту од Ја Моранта као резултат Морант је закуцао на другој страни, доводећи Гриззлиесу до три поена предности.

Бојан Богдановић је затим узвратио бледом.

Морант је наставио да постиже гол за Гриззлиес-е, јер је испустио још једног скакача да поново поведе три поена.

Митцхелл је накнадно извукао фаул, испустивши канту иза линије за три поена која је Јаззу дала четири поена предности и предност.

Узвратио је Десмонд Бане кофом из линије слободних бацања.

Богдановићев мали спин потез довео је Јазз у предност од три поена са 5:37 преосталих у првој четвртини.

Митцхелл је постигао тројку док су играли 14-18 са мање од пет минута до четвртине.

Морант додавање Киле Андерсон-у за закуцавање смањује вођство на два поена.

Убрзо су Јазз пуцали и направили низ од 10-2, повевши осам бодова преко Гриззлиес-а са око два минута преостале четвртине.

Обе екипе су постигле по кош, али убрзо су Гризлији испустили кофе, Морант је постигао скакача, а Де’Антхони Мелтон тројком на додавање Моранта, смањујући вођство на пет поена са око 47 секунди преосталих за четвртину.

Јое Инглес је узвратио тројком, а Мике Цонлеи је такође испустио још једну тројку са преосталих 5,6 секунди, повећавајући опет вођство на 11 поена.

Међутим, четвртина се завршила 27-36 када је Тиус Јонес испустио звучни сигнал и пресекао јазз вођство.

да ли је Цхарлес Барклеи ишао на колеџ

Џез је наставио да доминира Гризлијима у другој четвртини.

Мемпхис је почео другу четвртину са везом од 30-36. Руди Гоберт је затим одговорио кантом.

Такође је блокирао шут Грејсона Алена, дајући још једну канту за џез док је закуцавао Цонлеи-ову асистенцију.

Ово је Јазз-у донело 10 поена предности са 10:18 преосталих у четвртини.

Диллон Броокс је затим узвратио кантом пре него што је Јордан Цларксон испустио тројку.

Морант је потом покушао да баци канту преко Рудија Гоберта, али га је Руди блокирао на рубу.

А Цларксон је испустио још једну канту за џез. Мелтон је потом промашио Јарен Јацксон Јр за још једну канту Гриззлиеса.

Док је Роице О’Неале направио канту након што је Цларксон промашио тројку. Морант је затим одговорио, одвезавши се право до ивице и спустивши полагање.

Џез је ипак повео са 14 поена на половини четвртине. Митцхелл је продужио вођство, возећи се право до обода и направивши полагање.

Андерсон је испао на Морант-у како би одржао Гриззлиес-е у игри. Богдановић је узвратио накнадним распоредом.

Док је Морант наставио са својим врућим головима испуштајући трицу на следећи посед.

Андерсон је тада скренуо пас Инглеса и одвезао се право до руба утапајући наду.

Гриззлиеси су пратили Јазз током читаве четвртине са чак 14 поена и били су 52-71 са 47,7 преосталих у игри.

Инглес је потом испустио тројку дајући Јаззу 22 поена предности са преосталих 10,1 секунде.

да ли Драимонд Греен има ћерку

Потом је Морант испустио скакача, смањивши вођство и завршивши четвртину 52-74.

Гриззлиес су јуришали у трећој четвртини.

Брукс је трећу четвртину започео скакачем за Гризли. А Морант је испустио тројку на следећи посед.

Исто тако, Броокс је одмах након тога испустио тројку.

Гриззлиеси су почели да се враћају, смањујући вођство и пролазећи 62-75 са 10:32 преосталих у четвртини.

Гоберт је узвратио тројком. Али онда Андерсон испусти још једну канту након што је сам промашио лопту.

И Морант испусти скакач.

Мичел је накнадно направио тројку за корак уназад. А Јарен Јацксон одговорио је својом тројком.

Док Цонлеи испушта трицу повећавајући вођство на 16 поена са 8:33 преосталих у трећој четвртини.

Морант је наставио свој невероватан наступ испуштајући скакача и пружајући асистенцију Брооксима, дајући коцкасте кофе Гриззлиесима.

Ово је донело Гриззлиес-у 12 поена пре него што је Гоберт испустио канту на Цонлеи-јеву уличицу.

Морант и даље покушава да смањи вођство, па је још један скакач за Гризли уследио још једну канту при промашају Валанциунас-а од три поена.

Врућим головима Моранта Гриззлиеса смањили су водство Јазз-а од 22 поена на 6 поена на половини четвртине.

Деррицк Фаворс закуцавањем узвраћа на додавање Цонлеи-а. А Валанциунас одговори кофом на другој страни.

Андерсон погађа тројку, а Мелтон следећу тројку на следећем поседу, смањујући вођство на два поена са још око три минута игре у четвртини.

Имали су 93-96 док је Цларксон погодио скакача продужавајући вођство на пет поена 2:30 преосталих у трећој четвртини.

Упркос томе што је Мемпхис узвратио и смањио вођство, Јазз је четвртину ипак завршио са вођством 97-103.

Џез је однео победу и везао серију.

Руди Гоберт је започео четврту четвртину закуцавањем и још једном кантом након тога на додавању Цонлеи-а.

Такође је одбио ударац Јарен Јацксон.

Цонлеи је испустио пловак и Јазз је продужио вођство 99-112.

Такође је испустио тројку са 9:29 преосталих у четвртини, доводећи 12 поена предности за Јазз.

који је Ренди Ортон ожењен

Георгес Нианг погађа тројку доводећи утакмицу 104-119 са Јазз-ом у вођству. И Цларксон баца канту на Ниангов промашај за три поена.

Андерсон додаје до Моранта, а Морант је закуцавањем смањује вођство, али Гриззлиеси ипак заостају за Јаззом 108-121.

Џексон и Броокс-ове кашике наставиле су низ од 8: 0 за Гриззлиес-е, смањујући вођство на 9 поена са преосталих 7 минута.

Цонлеи се одвезао до коша и спустио пловак, док је Морант одговорио закуцавањем.

О’Неале је накнадно спустио тројку, а Гоберт је направио тројку на следећем поседу.

На половини четвртине били су 118-131.

Док је Валанциунас правио још једну канту за Гризлије. Док је О’Неале постигао тројку која је продужила водство Јазз-а на 14 поена са још око четири минута игре.

Руди Гоберт је блокирао Броокс-а, а Митцхелл је постигао канту на другој страни.

Конли је изгубио лопту, а Валанциунас је кашиком завршио на другој страни.

О’Неале је постигао још једну тројку са преосталих 45,9 секунди.

Броокс је узвратио тројком.

Четврта четвртина завршена је Јаззом који је победио Гриззлиес са 129-141.

Ово је изједначило серију 1-1 пошто се поново састају за утакмицу 3 на ФедЕк Форуму.