Вести

Унитед је победио Вест Хам резултатом 1-0 који је случајно завртио Давсон

Који Филм Да Видите?

Манцхестер Унитед склизнуо је на друго место у Премијер лиги након што је аутогол Цраига Давсона фаворизовао клуб победом од 1: 0 током 14. марта Олд Траффорд МАТЦХ-а.

Утакмица се играла у препуној конкуренцији, јер су се обе екипе бориле да уђу међу четири најбоље.

Није, међутим, био најбољи наступ Јунајтеда, осим до осам минута после другог полувремена. Скипер Харри Магуире је фрустрирајуће дао замерку свом тиму да појача током првог полувремена.

Вест Хам је покушао да уради добар посао. Међутим, нису видели шта долази.

Случајно, Цраиг Давсон постигао аутогол за Унитед и, након тога, ствари су се окренуле низбрдо.

Његов касни наступ је сјајан да гурне Хаммера у четворку. Али током другог полувремена, под притиском Сцотт МцТоминаи , постигао је у своју мрежу.

Манчестер Јунајтед

Давсон је грешком постигао гол за Унитед [Извор: ббц.цом/спорт/фоотбалл]

Давид моиес рекао за Ски Спортс:

Разочаран сам што смо изгубили. Делове игре смо играли у реду, а делове нисмо. Начин на који смо поставили можда није баш успео. Вечерас су наше паузе биле заиста лоше.

Управо су ми рекли да је Давсон био аутогол, мислио сам да га је постигао Сцотт МцТоминаи. Једна је ствар у којој смо били добри ове сезоне, постављали комада, бранили или нападали, али вечерас то није била наша ноћ.

колико година има девојка Тим Дунцан

Јунајтед враћа друго место у Премијер лиги

Унитеду је био потребан резултат, иако ненамерно. Прошли су поред Леицестер Цитија, који је био на другом месту, након победе са Схеффиелд Унитедом са 5: 0 победом домаћина.

Марцус Расхфорд'с неочекивани повратак ојачао је дух његовог тима. Повредио је зглоб током победничког меча са Цитијем прошлог викенда, али се опоравио и заузео позицију унапред.

Напори Мејсона Гринвуда за постизање гола били су сјајно одиграни, међутим, без успеха.

У 25. минуту првог полувремена главом је упутио лопту до Рашфорда који разочаравајуће није успео да искористи добру прилику.

37 минута касније, Греенвоод био је савршено постављен да прими лопту од Фернандеса како би постигао почетни резултат само неколико минута пре одмора.

Међутим, чувар чекића Лукасз Фабиански спретно одмакнуо свој ниски ударац.

Томаса Соуцека одвраћа Луке Схав.

Дошла је тачка када је Вест Хам био усмерен и Томас Соуцек направио покушај који је зауставио Луке Схав.

Дакле, под Солскјаер , било је то први пут да је Унитед одржао четврти узастопни чисти гол.

Током првог полувремена, ниједна екипа није била на месту. Црвени ђаволи су били неодлучни и неопрезни својим додавањима, док су Чекићи напорно радили на одржавању својих некадашњих меч-перформанси. Обе стране су биле без голова.

Расхфорд, Фернандес , а играчки капацитети МцТоминаис-а нису били највећи изазов.

Моиесов тим, упркос неколико покушаја, није успео да успе да шутира у циљ.

Аутогол Цраиг Давсон-а помера резултатску равнотежу

Тек после другог полувремена Унитед се покупио. Невероватно, то је за њих такође био пробој.

Моиесов дизајн за Црвене врагове био је да створе јачу одбрану на средини терена пребацивањем играча са три на четири. Али Јунајтед је играо агресивно и повео.

Тада је наступио непредвиђени тренутак. Снажна арилска одбрана Довсона против Фернандеса ненамерно је главом послала лопту у сопствену мрежу под притиском који је изградио МцТоминаи.

Играчи Вест Хам-а након регуларног дела

Моиес разочаран због своје стране [Извор: ббц.цом/спорт/фоотбалл]

Током последњих 30 минута, португалски нападач Фернандес је снажно ударио ударац у лопту да би га Фабиански једном руком блокирао са ивице терена.

И Греенвоод-ов последњи покушај је избачен из шина када се његов ударац одбио од базе стативе позване брзом паузом.

Давид Моиес је рекао ББЦ Спорт :

Поставили смо се да покушамо да им задајемо неке проблеме, заузврат, оно што смо открили је да је Луке Схав био проблем лево [за нас] и морао сам да поправим ту ситуацију на полувремену.

Имали су неколико тренутака у контри, али мислио сам да смо имали периоде у којима смо играли много боље.

Ми смо узнемирени. Нисам срећан што смо изгубили, јер сам осећао да смо имали прилику да дођемо овде и приредимо представу. Играчи су се одлично показали, а ми ћемо ићи поново и покушати да освојимо следећег.

Волимо да себи отежавамо. - Оле Гуннар

Оле Гуннар Солскјаер је рекао Ски Спортс : Као што се и очекивало, увек ће вам то отежати.

Могли смо да нам буде угодније пред крај, јер смо имали неколико пристојних шанси да то довршимо - волимо да себи то отежавамо.

Створили смо огромне прилике, али завршно додавање или шут нису били довољно добри.

Могло је бити два или три лако - али онда је на крају могло завршити у нашој мрежи јер представљају претњу.

Знамо да је Вест Хам изазов ући међу прва четири, тако да је то био велики резултат и поново смо сачували чисту мрежу.

Са 14 бодова заостатка и девет одиграних утакмица, Манцхестер Унитед је спреман да постави дивљи став у трци за најбоља четири првенства Премиер лиге.

То ће сигурно бити битка међу најбољима међу најбољима и играчи Солскјаера су добро постављени и спремни за победу најбољег човека [тима].