Нба

Трае Иоунг подиже Атланта Хавкс да победи Кницкс у 3. утакмици

Који Филм Да Видите?

Атланта Хавкс играла је против Нев Иорк Кницкса на Стате Фарм Арени у Атланти за 3. утакмицу доигравања 1. кола.

Обе екипе су на терен ушле победом, свака испод себе и намеравајући да поведу.

На крају је Атланта Хавкс савладала Кницкс са 105-94, преузевши водство у серији над Кницксима.

Невероватна изведба Траеа Иоунга довела је Хавксе до победе. Направио је 14 додавања у игри и забележио више од 30 додавања у своје прве три утакмице плеј-офа у каријери.

С друге стране, Деррицк Росе је предводио Кницкс на семафору.

колико новца заради Ренди Ортон

Доминирајући учинак Хавкса у другој четвртини довео их је до победе на крају утакмице.

Никси су повели у првој четвртини.

Џон Колинс започео је четвртину пливачем на пасу Трае Јанга. Тада су Никси изједначили утакмицу са 9:31 преосталим у четвртини.

Деррицк Росе погађа скакача средњег ранга за вођство. Иоунг је одустао од постављања након чега је поново везао утакмицу.

Росе промашује шут, али му враћа лопту да испусти полагање. Млади одговарају са кантом на другом крају извлачењем грешке.

Тај Гибсон бацио је канту на додавање Росе. Де’Андре Хунтер погађа скакача након што је претходно блокиран на ивици.

Али Роуз је брзо одговорила кантом. Јохн Цоллинс је тада испустио пловак изједначивши утакмицу на 6:42 преосталих на сату.

РЈ Баретт-ов новчић Тај Гибсон-у дао је још једну канту Никсима, повевши. Али онда Хунтер испусти распоред и поново повеже игру.

Росе је испустио тројку доводећи у предност, а Иоунгов пас до Цлинта Цапелле доводи до закуцавања Хавкса.

Даллин Галлинари је испустио тројку на додавање Кевина Хунтера доводећи Хавкс у вођство. Али Кницкс је поново везао утакмицу са 4:16 преосталих у четвртини.

После тога, Хуетер је испустио тројку на додавање Галлинарија доводећи Хавкс до вођства.

Роуз је затим бацио канту на другу страну.

Поново су изједначили на 21-21, а 2:16 је остало на сату. Затим је Иоунг након тога испустио тројку.

Ониека Оконгву блокирао је Нерленса Ноела, а Хеутер је блокирао Росе на следећем поседу.

Као резултат, Галлинари је спустио тројку на другој страни.

Имали су 28-29 са 1,1 секунде на сату док је Јулиус Рандле испустио тројку на зујалицу, завршавајући четвртину 31-29.

Хавкс су доминирали у другој четвртини.

Никси су започели четвртину кофом која је продужила вођство на четири поена, а затим је Галлинари спустио тројку на следећи посед.

Лоу Виллиамс је затим испустио пловак да поведе Јастребове. Међутим, Иммануел Куицклеи тада извлачи фаул и испушта кош, прелазећи у вођство.

Након тога, Виллиамс је одустао од скакача да би преузео вођство.

Сви су били изједначени на 36-36, а преостало је 7:24 у четвртини. Алец Буркс је тада испустио тројку да доведе вођство кницксима.

Вилијамс је тада испустио флотера, а Јанг је одмах након тога пао тројком доводећи Хоксе у вођство са преосталих пет минута у четвртини.

Иоунг-ов пролаз Цоллинс-у дао је још једну канту за Хавкс-е. Цапелла је одбацио Цоллинсов промашај што је довело до серије 9-0.

Потом је Реггие Буллоцк испустио тројку, а Цоллинс је узвратио сопственом тројком на Иоунг пас.

Јанг је потом испустио скакача повећавајући вођство на осам поена уз преостала три минута у четвртини.

Долази до још једне асистенције за Цапеллу који је накнадно закуцао као резултат тога да Хавкс преузима десет поена предности над Кницксом са преосталих 1:27.

Богдан Богдановић је убацио тројку на још једну асистенцију Иоунга. Хунтер је такође испустио тројку за вођство од 16 поена уз преосталих 26,9 секунди.

Росе је потом испустио полагање, завршавајући четвртину 44-58 са Хавксом у вођству.

Јастребови настављају да доминирају у трећој четвртини.

Колинс је испустио тројку на додавање Хантера да започне четвртину за Јастребове. Росе је затим касније испустила скакач.

Баретт је направио тројку доводећи до серије 5: 0, али онда је Иоунг лоб до Цапеле дао још једну канту Хавксима.

Булок је избушио још једну тројку на Рендловом превоју. После тога, Хунтер је испустио скакача.

А Јанг након тога долази до канте, доносећи Хавксима 16 поена предности.

Росе је узвратила тројком, а Иоунг је смислио канту на другој страни.

Док је Росе испустила пловак на следећи посед.

за кога је Мат Хасселбецк ожењен

Хунтер је испустио скакача. Иоунг лоб Цоллинс-у даје још једну канту, а Богдановић је испустио распоред, што је довело до серије 6-2.

Ноел је закуцао на додавање Рандлеа доводећи до вођства од 4-0.

Богдановић је узвратио тројком на додавање Хуертера. Рендл је тада испустио тројку на следећи посед.

Богдановић је након тога испустио скакач једном руком. Долази са још једном кантом на сопствену грешку.

Хуертер је испустио тројку на додавање Виллиамса са преосталих 31,2 секунде.

Четвртина је завршена 72-86, а Хокси су повели са 14 поена.

Хокси су однели победу у четвртој четвртини.

Богдановић је пао тројком за почетак четврте четвртине. Куицклеи је узвратио скакачем.

Елфрид Паитон испусти још једну канту иза лука за Јастребове. Росе је узвратила полагањем.

Поново је спустио још један пловак на следећем поседу. Иоунг је следећи ударио скакача.

Роузова асистенција Обадији Топпин даје још једну канту Никсима.

Галлинари је на пола пута у четвртини испустио тројку на додавање Хантера од 17 поена.

Гибсон је блокирао Цоллинса који води до Топпинове корпе на Бурксовом пасу.

Росе се одвезла право до коша испуштајући скакача, такође извлачећи грешку.

Богдановић је одговорио тројком на додавање Јанга.

Хавкс је стигао до 100-87 са око четири минута преосталих у четвртини.

Иоунгс додају Цоллинс-у и Цоллинс-у, али-ооп-у до Цапеле-е, а корпа продужава вођство на 15 поена са 3:32 преосталих у четвртини.

Булок је потом испустио скакача на додавање Роуза, али Цапела је узвратила закуцавањем на додавање Колинса.

Цапела блокира Рандле на ивици.

Баретт је бледео на промашеном тројку Рандлеа, дао канту Никсима.

Роуз је потом испустио тројку са око 31,4 секунде преосталог у последњој четвртини.

Четвртина се завршила тако што су Хавкс однели коначну победу 105-94 и преузели водство у серији над Кницксима.

Трае Иоунг са невероватним перформансом.

Хавкс су доминирали Кницксима из друге четвртине са невероватним учинком скоро сваког играча из тима.

Али један од кључних играча игре био је Трае Иоунг који је испустио невероватне шутеве и показао сјајну способност играња за победу над Кницксима.

Иоунг је био најбољи у првом полувремену када је први пут у каријери имао 10 асистенција и нула изгубљених лопти у полувремену.

Тренер Хавкса Нате МцМиллан рекао је да је Иоунг требао искористити оно што су му Никси дали, а он је то и учинио.

Када се руше у боји као што то ради одбрана Њујорка, периметар је отворен, рекао је МцМиллан. Мора да пронађе те момке и однесе лопту стрелцима. Ако остану на ободу, он има могућност да нападне велике у боји.

То је читање и осигуравање да се он брине о лопти. Вечерас је имао само два промета. То је заиста добра игра за шпиц - 21, 14 и два. То су сјајне бројке које желимо да видимо и очекујемо да видимо. Довољно је добар да зброји те бројеве.

Трае Иоунг је током игре направио малу историју.

Након што је изгубио 2. утакмицу од Кницкса, Иоунг је окупљенима рекао да ће вас Хавкси видјети у 'А.'

Звезда Хавкса је изгубила 21 поен и 14 асистенција уз скок у 3. утакмици и довела Хавкс до побједе, преузимајући водство над Кницксима.

Енергија, зујање у згради било је сјајно, рекао је Иоунг. Дефинитивно је помогло само враћање навијача. Њиховом енергијом смо се заиста хранили током целе игре. ... Ово је моје прво искуство код куће у плеј-офу. Радујем се што ћу имати пуно више ових. Толико је забавно. У згради је толико брујања.

Његова 14 додавања дају му рекорд од 30 додавања у прве три утакмице плеј-офа у каријери. Као резултат тога, он се сада придружује Степхен Цурри -у, Цхрис Паул -у, Кевин Јохнсон -у, Магиц Јохнсон -у и Осцар Робертсон -у као јединим играчима који су забележили више од 30 асистенција у прве три утакмице доигравања у каријери.

Траеова невероватна играчка способност довела је до сјаја и других играча.

Показује одређени напредак у игри и управља и разуме шта треба да уради на паркету, рекао је МцМиллан. Он држи све те момке укљученим, а притом наставља да остане агресиван. И добро чита. И разговарали смо више пута - он мора да смањи своје промет. Предобар је додавач да би имао пет, шест изгубљених утакмица. Два је у реду. Али пет, шест је велики број за момка који пролази добро као и он.

Поред Трае-а, још шест играча Хавкса постигло је двознаменкасто подизање Хавкса поред Кницкса у 3. утакмици.

за кога је Билл цовхер ожењен

Богдан Богдановић је постигао 15 поена, 8 скокова и 3 асистенције, док је Јохн Цоллинс опао 14 поена, 6 скокова и 2 асистенције.

Иоунг-ов саиграч Богдановић рекао је да Иоунг чини игру једноставном за своје саиграче.

Као што је Нате рекао, он је попут Ферарија, рекао је Богдановић. И тек учи да вози ауто.

Цлинт Цапела је уз 2 асистенције дао 13 поена и 12 скокова.

Де’Андре Хунтер је испустио 11 поена, 5 скокова и 2 асистенције.

Слично, Данило Галлинари је предводио клупу Хавкса постигавши 12 поена уз 4 скока и асистенцију.

Затим Кевин Хуертер који је испустио 10 поена, 3 скока и 2 асистенције.

Деррицк Росе је водио Кницкс.

С друге стране, Деррицк Росе је предводио Кницкс, постигавши 30 поена, 6 скокова и 5 асистенција. Док је Јулиус Рандле постигао 14 поена, 11 скокова дабл-дабл уз 2 асистенције.

Реггие Буллоцк је додао 11 поена, 5 скокова и асистенцију.

У међувремену, Нерленс Ноел је предводио клупу Кницкса постигавши 12 поена, 8 скокова и асистенцију са клупе.

Сада се поново сучељавају за утакмицу 4 Плаи-офф-а рунде 3 у недељу у Стате Фарм Арени.