Фудбал

Тоттенхам 0-2 Цхелсеа: Супер лига за жене

Који Филм Да Видите?

Сам Керр је два пута постигао гол и оставио Цхелсеа два бода јасна на самиту женске Суперлиге, уз само један круг распореда.

Челси је врло близу завршетка титуле у Супер лиги за жене правом удобном победом над тврдоглавом страном Тоттенхам Хотспура.

Спурс голман Бецки Спенцер направио неколико уштеда пре него што је Сам Керр плаве пласирао. Са благим углом четири минута пре полувремена.

Сам Керр направио је резултат 2-0 непосредно након паузе. То јој је био 20. лигашки циљ у сезони.

Плави, који још увек лове четири историјска тренутка, сада су очигледно два бода високо на врху табеле.

Екипа Емме Хаиес свесна је да ће победом против Реадинга последњег дана кампање у недељу освојити титулу у Манцхестер Цитију.

Керр помаже плавима да заврше посао.

Хаиес је направила пет промена у тиму, а то је резервисало место у финалу женске Лиге шампиона у недељу. Али плави су исфрустрирали већи део првог полувремена.

Спенцер се потрудила да блокира Сопхие Ингле и Древ Спенце титуле и одсекли везњака Валеса Инглеа у задњем углу.

су повезани са Ели и Пеитон Маннинг-ом

Челси је прешао границу када Миллие Бригхт извукао дугачак шут у казнени простор и поготком су га избацили Реитен и Керр, који су пружили финале.

Керр је видео снажно празно главом коју је Спенцер спасио седам минута након поновног старта. Али окренула се и дала боку простор за предах у Кошници.

Сам Керр постигао је још један хет-трик (Извор СБ Натион)

Сам Керр постигао је два гола за Челси (Извор: СБ Натион)

Голман Блуеса Анн-Катрин Бергер није имао пуно везе са професионалношћу гостију. Међутим, Немци су морали да пронађу њено тело иза угла Луци Куинн.

Рианна Деан је упутила дугорочни напор Спурсима. Трчала је без пораза у лиги десет утакмица.

Челси наставља да даје резултате на крају сезоне. Њихова седма победа у осам лигашких утакмица ставила их је на ивицу четврте ВСЛ титуле.

Шеф Спурса Реханне Скиннер каже:

Два пута смо играли са Челсијем. Дакле, добро сам упознат са изазовима са којима се суочавате када су у таквој форми.

Све заслуге припадају њима. Они су још увек у трци за ову четворку. И то ће сигурно бити огроман корак за њих и права позитива за женски фудбал.

Даље, морамо наставити да радимо на јачању наше стране. И наставите пут којим смо ми овде у Спурсима. Штавише, да еволуирамо наш тим и такође будемо у бољој позицији за такмичење следеће године.

који је Трои Аикман ожењен

Менаџерка Челсија Емма Хаиес каже:

Ова [игра против читања] биће финале купа за нас и суочићу се с тим. Морамо да победимо у игри.

Као тренери желимо све. Неки људи су пуно играли фудбал у последњих неколико недеља, што је још један дуг целог тима за победу.

Цхелсеа Вомен 2-0 Тоттенхам Вомен (Соурце АсумТецх)

Цхелсеа Вомен 2-0 Тоттенхам Вомен (Извор: АсумТецх)

Баиернова игра нас је узела емоционално. Стога сам се питао какав ће бити наш наступ данас.

Сам Керр је рекао:

Мислио сам да су врло добро бранили. Тоттенхам је имао неколико великих блокада. каже стрелац два гола Челсија на питање о Тотенхему у интервјуу за БТ Спорт.

Вредно су радили у својој кутији и око ње. И није била лака победа.

Док су је питали, с олакшањем је постигла први гол: увек је тешко доћи и постићи први гол. Плус, било је пуно тога на вези. Био је то велики циљ за нас и било је лепо постићи га непосредно пре полувремена.

О томе да смо водећи стрелац ВСЛ-а: Важније је да победимо у недељу. То ми је једино најважније, каже она.

Све је у вези са оним што примам. Али за мене је победа у лиги најважнија. Штавише, позабавићемо се свим тим врстама ствари касније. Још нам предстоје две масовне игре и желимо све да победимо.