Нба

Низ пораза тима САД наставља се ... ..

Који Филм Да Видите?

НБА играчи америчке кошаркашке репрезентације припремили су се за предстојеће Олимпијске игре у Токију, пролазећи тренинге и егзибиционе игре.

Амерички тим суочио се са аустралијским Боомерс-ом за други меч на егзибиционој утакмици која се одржавала у Лас Вегасу.

После пораза у првом мечу против нигеријске кошаркашке репрезентације, тим САД-а имао је за циљ победу над аустралијским Боомерс-ом.

Међутим, амерички тим је још једном заказао на изненађење свих.

Тим Аустралије победио је тим САД 91-83 у Лас Вегасу, узнемиривши све звезде НБА лиге и доносећи други пораз.

За победу, Патти Миллс предводила је тим Аустралије, а пратили су Јое Инглес и Матиссе Тхибулле.

Док је Дамиан Лиллард водио тим из САД-а, а следио га је Кевин Дурант.

Тим САД почео је снажно, али није успео да одржи замах и на крају је изгубио од тима Аустралије.

Прва четвртина иде тиму САД.

Патти Миллс је започела прву четвртину, испуштајући састав за тим Аустралије. Дамиан је брзо одговорио, срушивши тројку на другом крају.

Брадлеи Беал је смислио распоред, додавши још једну канту за тим САД.

Јое Инглес је срушио тројку, изједначивши утакмицу на 5-5. Накнадно је додао још једну тројку, доводећи вођство до екипе Аустралије.

Кевин Дурант је испустио скакача, док је Маттхев Деллаведова смислио блокаду Дамиана Лилларда у поседу следећег тима САД.

А Инглес је оборио тројку на додавање Деллаведове у транзицији.

На крају је Миллс срушио тројку додајући још једну канту за тим Аустралије.

Узвратио је Лилард, срушивши тројку на другој страни.

Имали су 12-13 са 4:37 преосталих у четвртини док је Јоцк Ландале одустао.

Накнадно је Јереми Грант смислио тројку на другом крају. И тим ударцем тим САД је изједначио утакмицу.

за које тимове је играо Курт Варнер

Бам Адебаио је додао још једну канту, банкротирајући у џемперу на следећем поседу.

Миллс је узвратио полагањем и поново везао утакмицу.

Миллс је водио тим Аустралије. (извор: твиттер )

Идући један до другог, тим САД се коначно пробија обарајући канте уназад.

Отуда тим САД води са 7 поена вођства са мање од два минута да игра у првој четвртини.

Келвин Јохнсон срушио је тројку, а Цхристопхер Гоулдинг је узвратио, срушивши трицу.

На крају, четвртина се завршава 27-24, а тим САД је водио.

Тим САД доминира у другој четвртини.

Имали су 29-24, отприлике три минута након четвртине, док је Патти Миллс смислила полагање, упркос томе што га је Дариус Гарланд чувао.

Након тога, Келвин Јохнсон је смислио скакача, а Миллс је возио до руба, али је промашио ударац, а Дуоп Реатх је одбацио промашај, постигавши канту.

Брадлеи Беал је потом смислио закуцавање на другом крају. Јаисон Татум је додао канту, испустивши распоред на следећи посед.

Тхибулле је оборио тројку, смањивши вођство на четири поена.

На крају је Дурант срушио посрнулог скакача преко Тхибуллеа, повећавајући вођство на 8 поена са још око два минута игре у четвртини.

Имали су 43-35, преостало је око 36 секунди у четвртини док је Лиллард срушио тројку.

Миллс је потом у последњим секундама четвртине испустио дугог постепеног скакача преко Драимонда Греен-а.

Отуда је четвртина завршена 46-37 тимом САД који је повео 10 поена.

Тим Аустралије се враћа у трећу четвртину.

Јоцк Ландале започео је трећу четвртину, срушивши ударац из куке на додавање Тхибуллеа.

Узвратио је Дурант, испустивши трицу из угла терена.

Тхибулле је смислио крађу и срушио закуцавање у транзицији. Инглес је додао распоред следећег поседа.

Дурант је оборио тројку и тим САД-а са 7 поена предности око половине четвртине.

Тхибулле је накнадно срушио тројку, а Лиллард је узвратио, срушивши трицу на другом крају.

Лиллард је додао још једну тројку на следећем поседу. Миллс је пронашао Тхибулле-а испод руба да закуца на другом крају.

Кристофер је срушио тројку, смањивши вођство на три поена.

Након тога, Јаисон Татум је направио полагање ударајући зујалицу сата.

Реатх је срушио тројку и везао утакмицу за око два минута до четвртине.

Татум је испао скакач. Али утакмица је још једном изједначила на 64-64 када је Гоулдинг срушио одскочног скакача.

Гоулдинг је додао још једну канту, оборивши тројку на зујалицу.

Отуда се четвртина завршила 69-64, а тим Аустралије је коначно преузео вођство.

Тим Аустралије запањио тим САД.

Инглес је пронашао Реатх-а испод ивице плутача, повећавајући вођство тима Аустралије.

Беал је смислио скакач на другом крају. После тога, додао је још једну канту, испустивши обрнути распоред на следећи посед.

Зацх Лавине је срушио тројку, смањивши вођство на 2 поена.

Тхибуллед је блокирао Дурантов шут. Дурант је потом срушио тројку на додавање Грина на другој страни.

Одговорио је Миллс, срушивши тројку на половини четвртине.

Дурант је такође одговорио десним беком кофом иза линије три поена. На крају је утакмица изједначена на 80-80 са 4:44 преосталих у четвртини.

Драимонд је смислио блокаду, а Татум је направио транзицију, доводећи тим САД до вођства.

иман шумперт и теиана таилор ожењени

Утакмица је поново изједначена, али на крају је Миллс смислио полагање и преузео вођство над тимом САД.

Тхибуллед је срушио закуцавање на додавању Милла. Миллс је додао канту, испустивши следећи посед.

Драимонд је смислио још један блок на Миллсов шут. Упркос многим покушајима кашике из тима САД, нису успели да шутирају правилно.

Деллаведова је закуцала лопту до Инглеса у последњим секундама игре.

Отуда је тим САД завршио са још једним поразом.

Мислио сам да смо вечерас постали бољи, рекао је тренер тима САД Грегг Поповицх, настављајући свој став наглашавајући процес над резултатима. После кратког заједничког времена, мора се покрити пуно ствари.

Бодовање врхунаца.

Стражар Сан Антонио Спурса Патти Миллс предњачио је у победи Аустралије 91-83, постигавши 22 поена и четири асистенције.

Нападач Јуте Јазз Јое Инглес допринео је 17 поена.

Ушли смо у ову игру очекујући победу, рекао је Јое Инглес из Утах Јазз-а. Нема непоштовања према њима, они су врашки тим, очигледно је момке које имају на свом списку и Поп стоје тамо увек лепо видети, али ми смо ушли овде очекујући да ћемо победити у утакмици и то смо и урадили .

А чувар Пхиладелпхиа 76ерса Матиссе Тхибулле направио је 12 поена, три асистенције, три украдене лопте, два скока и две блокаде.

С друге стране, НБА Алл Старс Дамиан Лиллард и Кевин Дурант комбиновали су за 39.

Са звездом Портланд Траил Блазерса Лиллардом, који води тим САД, постигавши 22 поена.

Лиллард водио тим из САД (извор: твиттер )

Ови тимови су искусни и провели су много времена заједно, рекао је Лиллард. Још увек радимо на томе да постанемо тим.

Неки момци морају да врате ноге и ритам, рекао је Поповицх. Држимо се процеса.

То је другачије . Сада изађите тамо и читавих пет почетних играча су НБА играчи који су у ротацији, рекао је Лиллард. Ово такође није први пут да видим да се тестира Тим САД.

Док је звезда Брооклин Нетс-а Кевин Дурант допринео 17 поена.