НБА вести

Ратници елиминисани у игри 6 у црипто.цом Арени

Који Филм Да Видите?

У игри 6, и Лејкерси и Вориорси су имали за циљ да постигну невиђене подвиге.

Степхен Цурри а Вориорси су били одлучни да превазиђу заостатак у серији 3-1 и постану први тим који је остварио такав повратак против Леброн Џејмс .

Ратници елиминисани из плеј-офа (Извор: МАРЦА)

колико прстенова има Курт Варнер

С друге стране, ЛеБронови Лејкерси су тражили да буду први тим Западне конференције елиминише Голден Стејт из плеј-офа током Стеве Керр био.

Публика је избила од узбуђења када се огласила последња зујалица у црипто.цом Арени. Неће бити 7. утакмице, а крајњи резултат фаворизује Лејкерсе 122-101.

Ратници елиминисани из плеј-офа

Леброн Џејмс је показао свој сет вештина, доприневши са 30 поена, девет скокова и девет асистенција за победу Лејкерса.

Антхони Давис показао се као изазов за мање Вориорсе током целе утакмице, пружајући импресиван учинак од 17 поена и 20 скокова.

Упркос поразу, Стивен Кари се истакао као изузетан играч за Вориорсе, сакупивши 32 поена.

Међутим, Клаи Тхомпсон је имао разочаравајућу партију, постигао је само осам поена при шуту 3 од 19.

на који је факултет ишао Јое Монтана

Остин Ривс током полувремена (извор: латимес)

Покушај Вориорса да одбрани своје првенство завршио се на разочаравајући начин у Лос Анђелесу, без икаквог осећаја за церемонију.

Остин Ривс је имао изузетан учинак за Лејкерсе, постигао је 23 поена, укључујући изузетан ударац са средине терена на полувремену са висине од 54 стопе.

колико новца зарађује Џими Џонсон

Лејкерси су продужили низ победа код куће на 7-0 од завршетка регуларне сезоне, обезбедивши три победе за седам дана против Вориорса.

Поред тога, Лејкерси су прекинули Вориоров импресиван НБА рекордни низ од 28 плеј-оф серија са најмање једном победом у гостима, која је обухватала целу каријеру Стивена Карија.

Деннис Сцхродер Ејецтион

Након што је досуђен фаул Драимонд Греен против Дејвиса, снажно је гурнуо лопту у лице Деннис Сцхроедер у близини.

Денис Шродер је избачен након што је добио техничку грешку
Денис Шродер избачен након техничке грешке (Извор: ЕСПН УК)

Ова акција је довела до тога да су и Грин и Шредер оцењени техничким грешкама. Нажалост, Шредерово избацивање уследило је пошто је већ имао претходну техничку грешку у првој четвртини.