Нба

Пацер започните Плаи-ин турнир са огромном победом над Хорнетсима

Који Филм Да Видите?

НБА турнир за играње почео је у уторак увече са 9. местом Индиане Пацер, који се суочио са 10. местом Цхарлотте Хорнетс. А Пацерси су срушили Хорнетсов сан да играју у доигравању победивши их 144-117.

Пацерси су од почетка доминирали Хорнетсима, не пружајући им ни благу шансу да се опораве током целе утакмице.

Победом задржавају наду у месту у баражу.

Као што ће се сада суочити са Васхингтон Визардсима.

Пошто се победник овог меча суочава са губитником из другог меча плаи-ин турнира који се води између Бостон Целтицса и Васхингтон Визардс-а.

После тога, меч ће одлучити за носиоца 8. места на Источној конференцији и изборити место у плеј-офу.

Огроман резултат Пацера у првој четвртини.

Малцолм Брогдон је прву четвртину започео тројком за Пацерс и ПЈ Васхингтон, а затим је десни бек одговорио тројком из угла.

Пацер је после два минута игре наставио да поведе са три поена Доуг МцДермотт нагомилати.

МцДермотт је овог пута постигао још једну канту иза линије за три поена продужавајући вођство на шест поена.

Брзо се вођство продужило на 8 поена са 9:21 преосталих у четвртини.

Потом је Вашингтон направио канту за Стршљене, али Мекдермот је узвратио тројком.

Пацер је након тога повео 10 поена, што се продужило на 13 поена, док је МцДермотт срушио још једну тројку.

сугар раи леонард јр нето вредност

Цоди Зеллер је затим узвратио кантом на додавање Террија Розиера.

На половини четвртине имали су 12-23 са Пејсерсом у вођству.

После тога, закуцавање Осхае Бриссетт-а на Брогдон-у дало је још једну канту Пацеру.

Зелер је потом испустио скакача на додавање Мајлса Бриџиса.

Али Пацерси су били у пламену док је Бриссетт испустио тројку да одговори одмах.

Цхарлотте је заостала Пацерс је удвостручила поене са 4:36 преосталих у четвртини.

Заостајали су 14 поена за 18-32 када су стигли до 2:35 преосталих на сату.

Са око минуту преосталог у четвртини, Стршљени су заостајали 16 поена.

Тада Девонте Грахам постиже дугу тројку за Хорнетс.

Пацер је затим погодио канте након 19,3 секунде преостале у четвртини, када је Т.Ј МцЦоннелл пресрео додавање ЛаМело Балл-а Грахам-у и испустио канту.

И Едмонд Сумнер је испустио звучни сигнал и завршио крај четвртине 24-40.

Пејсерси су наставили доминацију у другој четвртини.

Од друге четвртине Пацер је наставио да доминира.

Меконел је другу четвртину започео скакачем неколико секунди у четвртини.

Келан Мартин је потом украо лопту Јален МцДаниелс док је возио до коша у полу-терену.

Али МцДаниелс је блокирао Мартинов шут одмах након крађе.

Гога Битдазе је потом блокирала Терри Розиер-а на другој страни, након чега је одговорио.

Поново је блокирао ударац лопте ЛаМело, дајући шансу за шут на другом крају.

Едмонд Сумнер се тада забио у кош само да би га Малик Монк блокирао.

Потом је Вашингтон зграбио лопту пре него што је Гога успео да постигне погодак и додао ЛаМело за канту на другој страни.

Мартин је затим одговорио на следећи посед. А Малик га је затим закуцао за Стршљене.

Мостови су потом направили још једну канту за Стршљене.

Малик је погодио тројку са 3:50 преосталих у четвртини. Мостови су после блокирали Домантаса Сабониса, што је Малик закуцавањем на додавању Грахама дало још једну канту за Стршљене.

Зеллер је потом постигао погодак на додавање Малика смањујући вођство на два и по поена преосталих у четвртини на 16 поена.

Међутим, Пацерси су бацили леђа-назад кофе доводећи утакмицу поново до 20 поена и убрзо повећавајући вођство на 23 минута са преосталих 34 секунде.

Мостови су украли лопту Сабонису и додали Зелеру по канту.

Јустин Холидаи постигао је тројку из дубине са само 7,6 секунди преосталих утакмица.

Четвртина се завршила 45-69, док је Пацер и даље био у вођству са 24 поена предности.

Нема повратка са Стршљена.

Бриссетт је отворио трећу четвртину распоредом, праћеним Брогдоновом тројком.

Терри Розиер тада одговара за Хорнетс са заостатком.

Пацер је наставио доминацију узимајући 27 поена предности над Хорнетсима са преосталих 8:50 у четвртини.

После тога, Терри поново постиже канту испуштајући скакача. Одмах након тога Сабонис одговара и скакачем.

Пацер није зауставио њихов Бриссетт је испустио још једну канту.

Али Зеллер је пресрео Јустинов пас до Брогдона и испустио полагање на другом крају.

Розиер је потом на додавању Грахама постигао још једну канту за Хорнетс.

Зеллер је поново пресрео додавање МцДермотта до Сабониса што је довело до још једне канте за Стршљене.

Бриссетт је испустио тројку са 4:26 преосталих у четвртини на асистенцију Сабониса.

Сабонис је одустао од следећег поседа. Монк је постигао тројку смањујући вођство од 28 поена.

После тога, Сабонис је направио леворуки распоред. Монк је потом направио још једну тројку.

МцЦоннелл вози до коша, постижући погодак са 47,6 преосталих у четвртини.

Поново је постигао скакача на сирене, завршавајући четвртину 78-108, док је Пацер узео 30 поена предности.

Нема повратка за Пацер.

Пацер је наставио да доминира Стршљенима и никада се није освртао од првог вођства.

Бриссетт је поново наставио са врућим головима у четвртом, док је четвртине отварао пловаком.

Тада је ЛаМело после тога испустио тројку.

Аарон Холидаи аллеи-ооп Бриссетт-у дао је још једну канту Пејсерсима.

ЛаМело-ов пропуст Милесу за лаика, што је можда једна од најбољих асистенција узвраћених Пејсерса.

Затим је спустио пловак дајући још једну канту Стршљенима.

Међутим, Пацерси нису устукнули јер је МцЦоннелл извукао фаул и истовремено направио канту.

Имали су 122-91 са 7:33 који су остали на сату, а затим су ишли напред и назад постигавши канту.

Пејсерси се никада нису освртали и наставили су да праве канте и одговарали су на сваку канту коју су направили Стршљени.

Келан Мартин је после закуцао. Потом је испустио скакача на 4:46 преосталих у четвртини доносећи 34 поена предности Пацерсима.

Цассиус Станлеи је украо лопту од ЛаМела и дао Пацерсима још једну канту.

Пацерси су онемогућили Хорнетсима да постигну погодак, повели су 39 поена након што је Мартин погодио тројку.

Стршљени су наставили да се труде упркос заостајању за Пејсерима и на крају су изгубили од Пакера 117-144 на крају.

Огромна бодовна ноћ од Пацерса.

Пејсерси су на терен ушли без кључног играча Царис ЛеВерт пошто је био искључен због здравствених и сигурносних протокола лиге.

Али без ЛеВерта, Пацерси су и даље играли бриљантно и победили Стршљене.

Да би остварили огромну победничку победу над Цхарлотте Хорнетс-ом 8 играча Пацерс-а постигли су двознаменкасти резултат.

Осхае Бриссетт је водио на семафору Пејсерса, постигавши 23 поена уз пет скокова и 2 асистенције. Свидело му се како Индиана игра од почетка.

Морамо доћи са истим интензитетом, рекао је Бриссетт. Осећам се као да смо сјајно урадили то што смо рано поставили тон и прво их ударили, а заправо нисмо одустали. То смо радили током целе утакмице; али заиста, тих првих пет до десет минута, кренули смо према њима и нисмо се суздржали. Морамо исто да урадимо у четвртак против кога год да играмо.

Доуг МцДермотт је имао сјајан погодак од почетка утакмице, јер је у првој четвртини испустио 16 поена што је довело до тога да су Пацерси од почетка игре преузели двоцифрено вођство над Пацерсима.

Малцолм Брогдон је допринео 16 поена и 8 скокова за стартну поставу. Прву утакмицу играо је од 29. априла, пошто је био ван терена због повреде тетиве.

Увек сам био свестан своје тетиве, рекао је Брогдон. Када се бавите проблемима тетива, то може бити опасно, па постоји мало оклевања када сте вани око ствари које нећете учинити. Као вечерас, нисам хтео да одем на скокове у гомили. Не скачем толико високо колико могу. Свесно и несвесно размишљате о стварима које бисте избегли. Али у целини, осећао сам се добро. Осећао сам се добро. Драго ми је што смо победили.

Сјајан офанзивни и одбрамбени крај за Пејцере.

Офанзивни крај Пацерса никада није успорио са осталим играчима осим Бриссетта, МцДермотта и Брогдона који су такође дали огроман допринос.

Домантас Сабонис је међутим предводио офанзивну утакмицу са 14 поена и 21 скок дабл-дабл уз 9 асистенција.

Изашли смо сјајно. Сви су били повезани, рекао је нападач Пејсерса Домантас Сабонис. Осећам се као да све више кликнемо на сваку утакмицу. Лопта се креће, и то је најважнији део.

Док је Јустин Холидаи постигао 12 поена уз 2 скока и 5 асистенција.

Слично томе, Гога Битадзе је предводио клупу у офанзивном крају постигавши 14 поена и 10 скокова. Следи Т.Ј. Меконел је постигао 17 поена 5 скокова и 3 асистенције.

Келан Мартин постигао је 14 поена уз 2 скока.

Иако је прекршај Пацерса био сјајан и тренер Пацерса Нате Бјоркгрен приписао је одбрану тима што их је носила у првом полувремену.

Свидела ми се енергија коју смо имали, посебно у одбрамбеном крају, рекао је Бјоркгрен. У првом полувремену те утакмице мислио сам да је одбрана нашег тима била добро повезана. Мислила сам да смо врло физички. Мислио сам да смо били врло добри на стаклу, посебно у том првом полувремену. Али у целини гледано, начин на који су се момци такмичили вечерас и покрет и начин на који су га делили у офанзивном крају, било је добро бити део.

Стршљени срчани губитак.

Хорнетси су врло млад тим и још увијек им недостаје постсезонско искуство.

Утакмица је била последња шанса за Хорнетси да се пласирају у плеј-оф и изгубили су ову прилику од Пацерса.

После заостатка од чак 30 поена на почетку утакмице, Хорнетси се нису могли вратити јер су Пацерси доминирали током читавог периода.

Упркос поразу, неки од играча Хорнетса показали су сјајне представе.

На семафору је био Милес Бридгес, који је испустио 23 поена, 8 скокова и 4 асистенције.

Слиједи Терри Розиер, постигавши 16 поена, 8 скокова и 6 асистенција.

Исто тако ЛаМело Балл је постигао 14 поена, скок и 4 асистенције.

Цоди Зеллер предводио је клупу Хорнетса, постигавши 17 поена уз 3 скока, 2 асистенције.

Малик Монк је показао сјајне шутерске вештине, испустивши 13 поена, 2 асистенције и одбијену лопту, играјући само 19 минута, све силазећи са клупе.

Тренер Хорнетса Боррего рекао је: Сви сјајни играчи, сви сјајни тимови осетили су овај тренутак управо овде и ми нисмо изузетак. Тако одговорите на то. Морамо да се поправимо. Само је питање како ћемо реаговати овог лета.

Иако је овај млади тим изгубио, направили су сјајан посао и даље се држећи и чинећи ствари занимљивим на крају утакмице пре него што су коначно пали на Пејссере.

То показује да ће пред Стршљенима бити врло светла будућност.

Сада ће се Пацерси суочити са Васхингтон Визардсом који су изгубили од Бостон Целтицса са 118-100.

Они ће посетити Васхингтон Визардс у четвртак увече у Цапитал Оне Арени како би осигурали 8. носиоца.