Вести

Невцастле 3-2 Вест Хам: Импресивна победа против Вест Хам-а

Који Филм Да Видите?

Невцастле је учинио велики корак ка осигурању своје титуле у Премиер лиги импресивном победом против десет играча Вест Хам-а.

Исса Диоп ’С циљ и Јоелинтон ’Штрајк је у паузи командовао странцима.

Међутим, Вест Хам, којег је Цраиг Давсон два пута нокаутирао у првом полувремену, изједначио је главом Диопа и Јессе Лингард ’Пенал досуђен након прегледа ВАР-а.

Али како су посетиоци изгледали на врху. Коначну реч имао је Невцастле, који је заменио Јоеа Виллоцка, водећи пресудан победнички гол који је тим Стеве Бруцеа подигао на 15. место. Уз асистенцију од девет поена на три нижа.

колико деце има Реџи Буш

Вест Хам је увек био четврти. Али сада је одиграо више утакмица него што се било која друга Лига шампиона нада да ће Цхелсеа и Ливерпоол имати прилику да победе Хаммерс пре поновног играња.

Екипа Давида Моиеса дошла је на североисток Енглеске, тражећи трећу узастопну победу. Али на крају су кажњени у првом кругу лењости. Где су се удвостручили, а Давсон је искључен.

Пре него што је Давсон отпуштен, видео га је како се сударио са Јоелинтоном, дозволивши Аллан Саинт-Макимину да трчи. И шутирали као голман Хамерса Лукасз Фабиански, а дефанзивац Диоп је то покушао претворити у свој гол.

Давсон, који је раније добио картон због недоличног понашања Јоелинтона, добио је други жути картон, након чега је отпуштен.

Искрено речено, Фабиански је лагано ухватио ударац у корнер. Пет минута касније, да упозна Јоелинтона са шансом да добије другу прилику за Невцастле.

Ипак, гости су се поправили након паузе. И немају среће да у узбудљивом закључку не траже део плена.

Саинт-Макимин промовише Невцастле

Стеве Бруце је више пута рекао да је сезона Невцастлеа могла бити другачија да је могао редовно да укључује Мигуела Алмирона, Саинт-Макимина и Цаллум Вилсон-а.

До тренутка када је Вилсон почео на клупи против Чекића. И Алмирон и Саинт-Макимин су се истакли на врху јер је управа контролисала такмичење.

Аллан Саинт-Макимин (Извор Ски Спортс)

Аллан Саинт-Макимин (Извор: Ски Спортс)

Нарочито је Саинт-Макимин пружио прву нападачку утакмицу Невцастле-а. Након што су победили противнике по својој жељи да отворе најбоље отворе након уласка на леви бок.

И он би допринео како је Невцастле брзо одрадио посао од Марка Ноблеа иако су имали користи од неке катастрофалне игре Фабианског и Диопа.

Управо су се вратили у стање потпуне анксиозности. Невцастле ће бити веома забринут што је Француз за њих заиграо после 64 минута.

Вратили су се на средину у његовом одсуству, оснаживши Вест Хам пре него што су касно по други пут ове сезоне обезбедили победу у лиги.

Моиес утиче на Хаммерову представу карактера.

Изградњом овог спајања, Бруце је сугерисао да је оно што је Моиес урадио ове сезоне. Заслужио је награду за менаџера године.

Када је Лингард поставио рекорд одмах након што је дефанзивац Циаран Цларк кажњен због рукомета. Његова тврдња је постала озбиљнија.

Вест Хам

Вест Хам током енглеске Премиер лиге (Извор: Премиер Леагуе)

Шкотска је довела Вест Хам на пут до успешног завршетка у Премиер лиги. Шта год да каже на отвореном, охрабрило је бившу страну.

Они откривају своје недостатке, показују добре манире. И можда једног дана дође до неочекиване поенте.

Јаррод Бовен, Лингард и Владимир Цоуфал имали су добро искуство на половима пре него што је Диоп ушао да им да појачање.

И када је везњак Манчестер јунајтеда Лингард постигао свој седми гол на већини утакмица Хаммерса. Изгледало је као да ће бити награда за њихову доминацију у другом полувремену.

Моиес ће се сада надати да могу наставити тај ниво игре до најважније утакмице. У трци за прво место играће против Челсија.

‘Чини се да увек има драме’ - кажу они

Менаџер Њукасла Стеве Бруце, разговарајући за ББЦ Спорт: Не бих могао да будем задовољнији начином на који смо играли у првом полувремену. Претили смо, и увек смо били опасни. Имамо људе испред.

шта нето вреди кобе бриант

Стеве Бруце (Извор Спортс Моле)

Стеве Бруце (Извор: Спортс Моле)

Све је готово у првом полувремену. Међутим, нисмо то учинили у другом полувремену. Разумљиво, био је напоран и осећао се пријатно у Вест Хаму.

Видео сам судију како трчи да провери. Али нисам разумео разлог. По свему судећи, то је казна. Претпоставимо да то морамо прихватити. Покушали смо одмах да се променимо и на терен смо поставили два нападача. Постигнуто је.

То је био шок за Саинт-Макимина јер мора остати у форми. Има јако отечен зглоб. Одличан је играч.

Безбедно? Не могу то да кажем. Са овим клубом увек постоји окрутност у репу. Ниједно ривалство није било тешко у последњих неколико недеља. Али изгубили смо у једној од последњих седам утакмица и почињемо да показујемо ту доследност.

Менаџер Вест Хама Давид Моиес, обраћајући се за ББЦ Спорт: Била је то тешка грешка која се могла догодити у фудбалу. Нисмо играли лоше. Али неколико озбиљних грешака је подстакло Њукасл.

Можда током ремија 2-2 нису имали избора. Али да изађемо и радимо нешто друго. На 2-2, надао сам се да ћемо то видети. Мислио сам да смо добро одиграли. Међутим, направили смо појединачне грешке и добили смо извоз. То није било зато што смо играли лоше.