Нба

Милваукее Буцкс повезује серију са Сунсима

Који Филм Да Видите?

Милваукее Буцкс и Пхоеник Сунс састају се у среду по четврти пут у серији финала НБА лиге.

Са још увек у вођству, Сунси су желели да продуже победу над Буцксом. Међутим, Бакси су имали друге планове за Сунце.

Смањивши две победе, Буцкс су очајнички желели победу. А Буцкс су у 3. утакмици добили своју пријеко потребну побједу.

Настављајући рекорд, Буцкс су однели још једну победу и изједначили серију са Сунсима.

Буцкс су у 4. утакмици побиједили Сунс са 109-103, однијели побједе узастопно и изједначили серију.

Показали су да није готово док се не заврши и задрже игру и врате се.

Кхрис Миддлетон и Гианнис Антетокоунмпо не дају Сансу лаку побједу.

Њихово самопоуздање и бриљантан учинак постали су витални део победе Буцкса над Сунсима.

Миддлетон је предводио Буцкс, а затим Гианнисов доубле-доубле.

С друге стране, Девин Боокер је предводио Сунсе са бодом од највише игре. Упркос свим његовим напорима, Сунси нису успели да дођу до победе.

Сунси су добро почели у првој четвртини утакмице чак и повели.

Међутим, Буцкс су се брзо вратили у другој четвртини.

У трећој четвртини поново су Сунси надмашили Буцкс, али су Буцкс на крају дошли до побједе у четвртој четвртини.

Сунси су повели у првој четвртини.

Девин Боокер је дошао до првог снимка вечери, испуштајући скок. Кхрис Миддлетон је пао на другу страну како би изједначио утакмицу.

Броок Лопез је закуцао на пас Јруе Холидаи и први пут преузео вођство.

Након тога, Боокер је одговорио, испуштајући флоатра и поново изједначујући игру.

Деандре Аитон је закуцао на Јае Цровдера и Сунси су на крају повели са 6 поена.

Боокер је ухватио сопствени офанзивни скок и оборио скакача. Тиме је вођство продужено на 8 бодова.

Миддлетон је коначно испустио тројку пресекавши Сунсову серију од 8-0 да смањи вођство на пет бодова.

Одговорио је Микал Бридгес испуштајући скакач. Миддлетон је тада смислио скакач.

Боби је оборио тројку из угла. Након тога, Гианнис је спустио закуцавање и Буцкс је смањио вођство на два поена са 1:26 преосталим у четвртини.

Боокер је пронашао Аитона испод обода за канту. Цамерон Јохнсон је оборио тројку, а преостало је још 30 секунди у четвртини.

На крају је четвртина завршила 23-20 тако што су Сунси у другу четвртину повели са три бода.

Буцкс је изједначио утакмицу у другој четвртини.

Имали су 25-20 почетком четвртине пошто је Миддлетон испустио флоатер као први хитац у другој четвртини Буцкса.

Гианнис се одвезао равно до обода и испустио полагање, додавши још једну канту за Буцкс.

Цровдер је дошао до тројке на пасу Цхриса Пола.

Антетокоунмпо је закуцао на пас Јеффа Теагуеа. Док је Торреи Цраиг испустио скакача на Паулов пас.

Јруе Холидаи је испустио скакача и такође направио фаул. На крају су Буцкс преузели вођство.

Али Сунси су повели одмах назад. Лопез је направио канту на додавање Миддлетона и изједначио утакмицу.

Имали су 37-33 на пола четвртине када је Боокер оборио скакача у даљ.

Миддлетон је одговорио, испуштајући скакач на другом крају.

Боокер је испустио полагање леворуке и изједначио утакмицу. Изједначени су на 41-41, а преостало је 4:31 у четвртини.

Након тога, Боокер је додао још једног скакача у даљ да преузме вођство. Међутим, још једном су изједначили на 45-45.

Цамерон Паине је дошао до скакача, а Боокер је додао следећи скакач на следећи посед.

Јруе Холидаи је испустио пливачицу, а Микал Бридгес је одговорио, оборивши тројку.

Миддлетон је бацио лопту Гианнису за канту, а такође је везао игру тројком за следећи посед.

На крају, четвртина је завршила тако што су оба изједначила на 52-52, ушавши у трећу четвртину.

Сунси су повели у трећој четвртини.

Јае Цровдер је оборио тројку за почетак треће четвртине. Боокер је додао још једну канту, оборивши скакач у даљ.

Ђани је испустио скакача и тако смањио вођство на три поена током два минута у четвртини.

Имали су 59-56, пошто је Боокер испустио постепени скакач са 7:40 преосталих у четвртини.

Микал Бридгес је смислио блок за Гианниса Антетокоунмпа.

Након тога, Антетокоунмпо је закуцао на Јруеин пас. Цхрис Паул је оборио скакача.

Јруе је пронашла Гианниса испод обода, а Гианнис му је одговорио, испуштајући пловак.

Имали су 69-67 са мање од четири минута игре до четвртине. Док је Пат Цоннаугхтон оборио тројку и повео Буцкс.

Цамерон Паине је пао у постављеном положају и такође направио фаул.

Боокер је оборио постепени скакач. На крају је утакмица изједначена на 73-73, а преостала су још два минута у четвртини.

Боокер је смислио тројку за корак уназад. А Цамерон Јохнсон је блокирала Јруе Холидаи на другом крају.

Док је Паине оборио тројку и на крају повео 7 поена са мање од минуте игре до четвртине.

Мидлтон је одговорио, оборивши тројку. Цровдер је дошао до блокаде Миддлетона у последњим секундама утакмице.

Дакле, четвртина је завршила резултатом 82-76, а Сунси су повели са 6 поена предности у четврту четвртину.

Буцкс су преокренули игру.

Имали су 85-76 почетком четвртине када је Пат Цоннаугхтон оборио тројку.

Буцкс је смањио вођство на четири поена, али је Јохнсон оборио скакача како би продужио вођство.

Цхрис Паул је оборио скакача, а Буцкс је заостао за Сунсом за пет поена са 8:40 преосталих у четвртини.

Миддлетон је смислио скакач. Док је Гианнис смислио крађу да дода још једну канту, оборивши закуцавање у транзицији.

Гианнис је додао још једно закуцавање на Јруеин пас. Миддлетон је испустио полагање и Буцкс је на пола четвртине смањио вођство на три поена.

Паине се одвезао до руба по канту, али га је Бобби Портис блокирао на рубу.

Миддлетон је погодио тројку, али није успео да ухвати корпу. Цоннаугхтон је упозорио госпођицу.

Аитон је дошао до блока на Портису на другом крају. Након тога, Гианнис је одбио Цхрисову пропусницу до Боокера и прослиједио Јруе, који је вратио назад до Гианниса.

Гианнис је тада пао у поставу, доводећи утакмицу унутар бода са 3:15 преосталих у четвртини.

Цоннаугхтон је оборио тројку и Буцкс је на крају повео.

Боокер је испустио скакача, а Сунси су изједначили утакмицу са мање од два минута игре.

Миддлетон је оборио скакача у даљ, а Буцкс је повео одмах назад.

Антетокоунмпо је дошао до кључног блока за Аитона, спречавајући Сунса да изједначе игру.

Паул је затим изгубио лопту, док је Миддлетон испустио полагање, продуживши предност са 27,2 преосталих у четвртини.

Игра је завршена тако што је Јруе испустио слободна бацања, док је Паул у последњим секундама игре срушио полагање.

На крају су Буцкс однели победу и изједначили серију 2-2.

Бодовање врхунаца.

Кхрис Миддлетон је предводио Буцкс, постигавши 40 поена, 6 скокова и 4 асистенције.

Након њега, Гианнис Антетокоунмпо је имао 26 поена и 14 скокова доубле-доубле уз 8 асистенција.

Њихов наступ у последњем тренутку 4. утакмице помогао је Буцксима да поведу.

Буцкс славе Миддлетонову огромну бодовну ноћ

Буцкс славе Миддлетонову велику бодовну ноћ. (извор: Твиттер )

Ђанисов блок у одбрамбеном делу и Кхрисов велики ударац заједно са слободним бацањима касније су променили ток овог НБА финала.

Кхрис нема страха и никада га није ни рекао, рекла је чуварка Милваукееја Јруе Холидаи.

То је оно што он ради. Желимо да он има лопту, рекао је Антетокоунмпо о Миддлетону.

Желимо да он буде доносилац одлука.

Додао је: Знамо да ће постићи велике успехе, а вечерас је био невероватан.

То је посебан тренутак финала НБА финала, рекао је главни тренер Буцкса Мике Буденхолзер. И биће нам потребно више њих. Његов утицај на игру на оба краја терена ... то је велика блокада. То је оно за шта је способан.

Баксима су били потребни њихови звездаши да би поново ушли у игру. А звездаши су зависили једни од других и дошли до победничке представе.

Ово смо радили много пута, рекао је Антетокоунмпо. Знате, понекад се дешава да морам да верујем (њему), а он мени.

Као што сам рекао, затворили смо толико игара. Изгубили смо много утакмица, али затварање овакве утакмице у НБА финалу, очигледно, значи много. Било је добро, али не можемо бити задовољни. Морамо да наставимо да уживамо у игри. Играјте и даље добру кошарку.

Буцкс тим одлично игра за победу.

Осим Кхриса и Гианниса, још тројица играча забијали су двоцифрено. Њихов тимски наступ вечерас преокреће ствари за Буцкс, показујући да није готово док се не заврши.

Броок Лопез је постигао 14 поена, док је Јруе Холидаи имао 13 поена, 7 скокова и 7 асистенција.

које је националности оделл бецкхам јр

У међувремену, Пат Цоннаугхтон је предводио клупу Буцкса, постигавши 11 поена и 9 скокова.

Хтели смо ово лоше и тим је то показао вечерас, рекао је Антетокоунмпо.

Нико није попустио, рекао је Миддлетон. Остали смо при томе.

Девин Боокер је све то урадио за Сунце.

Звезда Сунса, Боокер, био је бриљантан у 4. утакмици. Учинио је све да их Сунси доведу до победе.

Девин је постигао врхунске поене и чак се уписао у историју. Али његов учинак није био довољан за победу.

Предводио је Сунсе, постигавши 42 поена и 2 асистенције уз скок.

Боокер почиње снажно у првом полувремену

Боокер почиње снажно у првом полувремену. (извор: Твиттер )

Девин Боокер (42 ПТС вечерас) је трећи играч у историји НБА лиге који је у првој постсезони постигао 40+ поена 3 пута, придруживши се Рицку Баррију (5 пута 1967. године) и Вилту Цхамберлаину (3 пута 1960. године).

Он и Кхрис су имали по 40 поена што их је чинило тек 4. паром противника који су постигли сваки по 40 плус поена у утакмици НБА финала.

То уопште није важно, рекао је Боокер на своју велику ноћ. То сам рекао и после последње утакмице, када сам се мучио са снимањем. Главни циљ је победа у игри.

Ноћ са малим бројем бодова Сунса.

Осим Боокера, још тројица играча постигли су двоцифрен резултат, али ниједан није постигао више од 15 поена.

Након Букера, Цровдер је постигао 15 поена, 8 скокова и 3 асистенције.

Док је Цхрис Паул имао 10 поена, 4 скока и 7 асистенција.

Било је то лоше доношење одлука, рекао је Паул у ноћи са слабим резултатом. Тај пут смо били доле два и покушао сам да пређем тамо, оклизнуо се, окренуо га.

Имао је пет изгубљених лопти у укупном износу од Буцкс тима.

Имао сам лоших додавања у првом полувремену. Добили су значајну количину (више) удараца од нас, па сам за мене морао да се побринем за лопту. Добили смо 17 изгубљених лопти, шутирамо лопту превише добро да не бисмо имали те прилике за гол, додао је Паул.

У међувремену, Цамерон Јохнсон је предводио клупу Сунса, постигавши 10 поена.

Након што су изгубили 3. игру, Сунси су имали за циљ да однесу још једну победу у 4. утакмици. Са тим планом, Сунси су чак и почели снажно, преузевши вођство у првој четвртини и доминирајући у трећој четвртини. Али нису успели да одрже замах и изгубили су од Бакса у последњем тренутку четврте четвртине.

Када имате такво вођство у четвртом, ако можемо само да се ухватимо за лопту и добијемо добре ствари, осећате се као да је бар можете држати тамо, рекао је тренер Сунса, Монти Вилијамс.

Сада након пораза, Сунси су имали за циљ да се врате и преузму вођство у 5. утакмици.

Ово је тешко, али морамо да се вратимо, рекао је Паул. Зато смо се целе сезоне борили да дођемо до домаћег терена.

Сунс и Буцкс се састају на 5. утакмици у суботу увече у Пхоенику.