Нба

Историјски повратак Милваукее Буцкс-а у финалној трци

Који Филм Да Видите?

Навијачи Милваукее Буцкс-а радују се након што се Буцкс врате и поведу са 3-2 преко Пхоеник Сунс-а у НБА финалу.

Спуштајући се у прве две утакмице НБА финала, Буцкс су направили историјски повратак победивши у три утакмице у низу.

Трећом победом, Буцкс сада воде серију преко Сунса.

Буцкс су савладали Сунс 123-119 и однели победу у 5. утакмици у суботу у Милваукееју.

Сада навијачи Буцкса могу одахнути, јер Буцкс сада има прилику да победи у свом првом НБА финалу после педесетак година.

Све ово је могуће због напора које су њихова три стартера уложила у победу.

како изгледа жена Пеитон Маннингс

Бивши МВП Гианнис Антетокоунмпо предводио је Буцксе, а пратили су их Јруе Холидаи и Кхрис Миддлетон, који су подржавали Гианниса да избори победу.

Сва три стартера пала су 20 плус бодова. Док су четворица играча Буцкса постигла двознаменкасти резултат.

С друге стране, Девин Боокер је водио Сунс, постигавши највиши меч и свих пет стартера који су постигли двознаменкасте поене.

Буцкс овер је у првој четвртини стигао до вођства Сунса. На крају, одневши победу над Сунсима на крају утакмице.

Сунси воде у првој четвртини.

Јруе Холидаи је смислила први ударац из кашика, срушивши скакача у даљ.

Сунси су изједначили утакмицу, а затим је Цровдер срушио тројку на следећем поседу Сунса и повео.

Узвратио је Гианнис Антетокоунмпо и упутио ударац куком на други крај.

Девин Боокер одвезао се право до обода, испустивши полагање. Са кантом су Сунси повели пет поена.

Гианнис је тада испустио полагање испод обода.

Након тога, Кхрис Миддлетон је изгубио лопту, а Јае Цровдер је закуцао у транзицији.

Боокер је скочио на следећи погодак и Сунси су повели са седам поена.

Узвратио је Пат Цоннаугхтон, срушивши тројку на додавање Гианниса.

Тимови су имали 18-14 на половини четвртине док је Боокер срушио тројку.

Антетокоунмпо се одвезао до ивице, испуштајући полагање. Док је Микал Бридгес смислио крађу и на другом крају пронашао Букера на закуцавању у транзицији.

После тога, Гианнис је смислио блок на Микал Бридгес.

Сунси су повели са 16 поена, а преостало им је било мање од три поена да играју у четвртини.

Цоннаугхтон је оборио тројку из угла, а Боокер је узвратио скакачем на другој страни.

Торреи Цраиг је додао још једну канту иза лука, преостало је мање од минута до игре.

Отуда се четвртина завршила 37-21, Сунси су повели 16 поена испред Буцкса.

Бацкс се враћају у другој четвртини.

Јруе Холидаи је смислио полагање и Буцкс је смањио вођство на 9 поена почетком четвртине.

Цхрис Паул срушио је тројку и Сунси воде 10 поена предности.

Јруе је пронашла Броок Лопез за закуцавање на другом крају. Бобби Портис је додао још једну канту, срушивши тројку на следећем поседу.

Јруе

Јруин огроман учинак у 2. четвртини. (извор: твиттер )

Бацкс су направили низ од 9-0 и смањили вођство на 3 поена са 8:27 преосталих у четвртини.

Деандре Аитон је одустао од игре након што је зграбио офанзивни скок.

Цоннаугхтон је срушио канту иза лука. Потом је Паул смислио крађу и на другој страни пронашао Јохнсона за тројку.

Кхрис Миддлетон срушио је тројку, а Бацкс су смањили вођство на три поена.

Одговорио је Цхрис Паул, испустивши скакача. Портис је упутио ударац из куке и такође извукао фаул у процесу.

Било им је 50-51 са мање од пет минута преосталог за играње у четвртини.

Миддлетон се одвезао до руба и испустио пловак и Буцкс су коначно повели.

Цамерон Паине је добио свој скок и одустао. Сунси су повели одмах назад са 4:35 преосталих у четвртини.

П.Ј Туцкер срушио је тројку и Бацкс су изједначили утакмицу.

Паине је испустио флоатер, али Буцкс је поново изједначио утакмицу.

Аитон је закуцао на додавање Паине-а. Узвратила је Јруе Холидаи, срушила тројку и повела.

Миддлетон је пронашао Антетокоунмпоа за скакача, а Паул је возио право до руба и испустио поравнање са 0,4 секунде преосталих у четвртини.

Отуда се четвртина завршила 64-61, а Буцкс се вратио и повео са 3 поена.

Бацкс доминирају у трећој четвртини.

Боокер је испустио скакача као први шут у трећој четвртини. Мидлтон је узвратио, срушивши тројку на другом крају.

Након тога, Боокер је испустио скакача, а Миддлетон је одговорио скакачем.

када је умро спуд вебб?

Букер се опет јавио, на други крај ставио џемпер.

Јруе Холидаи је дошао до украде и у транзицији испустио тројку.

Бацкс су имали 85-75 са Сунсима, док је Цхрис Паул испао скакач.

Имали су 90-79 са 4:38 преосталих у четвртини док је Аитон испустио леворуки распоред.

Гианнис је срушио скакача у даљ, а Холидаи је додао још једног скакача. Џонсон је срушио тројку са 1:37 преосталих у четвртини.

Лопез је закуцао на додавање Јруеа, а Буцкс је повео 12 поена.

Боокер је срушио распоред и четвртина се завршила 100-90, а Буцкс је повео 10 поена.

Бацкс преузимају вођство у серији.

Боокер је испустио скакач, а Антетокоунмпо је узвратио, срушивши закуцавање Туцкеровог промашаја.

Две минуте у четвртини, Боокер је извукао фаул, срушивши распоред.

Микал Бридгес је додао још једну канту, испустивши тројку на следећи посед.

Цхрис Паул је срушио тројку, а Антетокоунмпо је искочио скакач на други крај.

Након тога, Боокер је одустао од преокрета. Имали су 113-102 док је Бридгес срушио трицу отприлике на половини четвртине.

колико деце има Маивеатхер

Цхрис се одвезао до руба и срушио распоред док га је Гианнис чувао.

Док је Миддлетон срушио скакача и такође повукао фаул у процесу. Узвратио је Цхрис Паул, срушивши тројку.

На крају су Сунси заостали за Буцксима на само пет поена разлике, а преостало је 2:28 у четвртини.

Узвратио је Кхрис Миддлетон, срушивши тројку. И Бакси су поново повели са 8 поена.

Боокер је испустио распоред и додао тројку на следећи посед.

Цхрис Паул је додао још једну канту, испуштајући распоред и доводећи утакмицу до поена, са 20,9 секунди преосталих у четвртини.

Јруе Холидаи је украла лопту и пронашла Гианниса на другом крају за закуцавање у транзицији.

Ово је Буцкс-у донело предност од 3 поена, а Миддлетон је срушио слободно бацање.

Отуда се четвртина завршила 123-119 и Буцкс су однели победу.

Бодовање:

За победу, Гианнис је водио Буцксе, постигавши 32 поена и уграбивши 9 скокова уз 6 асистенција.

Кхрис Миддлетон је испустио 29 поена, 7 скокова и 5 асистенција.

Док је Јруе Холидаи имала 27 поена и 13 асистенција дабл-дабл уз 4 скока.

Гианнис и Јруе Холидаи изнели су огромне перформансе на крају четврте четвртине који су Буцксима донели победу над Сунсима.

Победничке игре Јруеа и Гианниса

Победничке игре Јруеа и Гианниса. (извор: твиттер )

У међувремену, Пат Цоннаугхтон предводио је клупу Буцкса, постигавши 14 поена уз 6 скокова.

С друге стране, Девин Боокер водио је Сунсе, постигавши 40 поена у игри, 4 скока и 3 асистенције.

Цхрис Паул је постигао 21 поен и 11 асистенција дабл-дабл уз 2 скока.

Док је Деандре Аитон такође постигао 20 поена и 10 скокова дабл-дабл заједно са асистенцијом.

Исто тако, Микал Бридегес је пао за 13 поена и 4 скока. Док је Јае Цровдер допринео 10 поена, 5 скокова и 3 асистенције.

Поред тога, са победом Буцкс постају први тим који је пао са 0-2 и победио у наредне 3 утакмице у НБА финалу од Миами Хеат-а 2006.

Такође, са игром Девина Боокер-а од 40 поена, он и Гианнис Антетокоунмпо постају први пар играча у историји НБА-а који је сваки постигао 40+ поена два пута у једном НБА финалу.