Фудбал

Ман Цити јури дуго сањани сан о освајању Лиге шампиона

Који Филм Да Видите?

Ман Цити улази у финале Лиге шампиона након укупне победе ПСГ-а од 4-1 на стадиону Етихад 4. маја 2021. Да ли ће освојити жељени куп у Истанбулу и зарадити требле?

колика је нето вредност џефа гордона

По први пут у историји Цитија, ПЛ клуб је стигао до лига Шампиона финале.

Меч од уторка против Пари Сен Жермена био је одлучујући фактор и када је затварао завршни звиждук, Грађани су ликовали.

Махрез постигао два гола за Цити и постао херој вечери.

Пхил Фоден и Кевин де Бруине дао и сјајне представе. Обојица су допринела двама резултатима алжирског фудбалера.

Голман Едерсон дао сјајну дугачку лопту коју је Кевин де Бруине капитализовао; Међутим, Оцене блокирао га. Ријад је ефикасно искористио највише у скоку и његов први гол прошао је поред голмана ПСЖ-а Кеилор Навас .

Снажна одбрана Ситија се исплатила у другом полувремену. Фоден и Махрез су радили заједно, а крилни играч је закуцао свој други победнички гол. Катапултирало је водство Цитија са 2: 0.

Слика

Грађани ће отпутовати у Инстанбул на финални меч са Челсијем након што су зарадили укупних 4: 1 од ПСЖ-а (Извор: хттпс://твиттер.цом/МанЦити)

Ман Цити јури сан о Лиги шампиона од 2008. године.

Њихов меч са Челсијем 29. маја одлучиће да ли ће моћи да живе тај сан освајањем престижног купа.

Под Пеп Гуардиола Менаџерски тренинг, Грађани су неуморно радили на томе да се обликују у тим уграђен у јединство и врхунски квалитет игре.

Њега су поставили власници Абу Дабија у нади да ће Каталонац ухватити награду која толико дуго измиче клубу.

где је ламар одом отишао на колеџ

Пеп се добро снашао у тиму у земљи, али освајање најтраженијег европског купа сада је изазов и опипљива жудња.

Освојили су четврти узастопни Царабао Цуп 25. априла резултатом 1: 0 над Тоттенхамом. Њихова титула у Премиер лиги данас ће одлучити њихов меч са Челсијем на стадиону Етихад. 2019. ПЛ клуб је био победник ФА купа.

Дакле, далеко, навијачи Ман Цити-а немају много шта да приговоре.

Цити’с доследна и одлучна игра

У последњих пет година Пеп је тренирао тим који ће играти против ПСГ-а или Минхена. У ствари, финалисти прошле сезоне добили су више него што су зацртали.

Грађани су били неумољиви и њихов контранапад са француским тимом застрашујући.

Са седам узастопних победа у трци за титулу Лиге шампиона, први су клуб који је стекао такву репутацију у енглеском фудбалу.

ПСГ се усредсредио на овосезонско финале Лиге шампиона након што је прошле године изгубио од минхенског Баиерна. Међутим, отпорна одбрамбена игра Ситија била је фактор са којим је страшни француски тим морао озбиљно да сарађује. И Килиан Мбаппе Ни одсуство није помогло.

Гуардиола је рекао Ски Спортс Невс : То је за све нас и за клуб. Невероватно сам поносан и прве мисли размишљам о играчима који данас нису играли. Сви су заслужили да играју, сви су дали свој допринос и сада је време да уживамо. Морамо да освојимо лигу и имамо две или три недеље да се припремимо за финале.

Ставили су пуно играча у средину, а ми смо се доста мучили у првом полувремену до високе преше и мењали смо се на полувремену. Боље смо повратили лопту у другом полувремену и били смо пуно бољи у начину игре и у укупном резултату 4: 1 против екипе која је победила Барселону и Бајерн из Минхена - много нам значи ...

Да ли су високи тонови на видику за Ман Цити?

Пеп Гуардиола

Славна каријера главног тренера Пепа Гуардиоле наставља се, док се његов тим 29. маја суочава са Цхелсеајем за титулу у Лиги шампиона (Извор: хттпс://ввв.спортинглифе.цом)

Три недеље до краја и Цити ће играти најочекиванији меч са Цхелсеајем ове сезоне.

колико пута се Јое Монтана оженио

Освајање трофеја у Лиги шампиона не само да ће им бити перо у капици, већ је и одлучујући тренутак за клуб на који треба рачунати далеко од домаћих утакмица.

Они ће се афирмисати као клуб суперсиле.

Тхе Премиер Леагуе Титула у купу је скоро у њиховим рукама и данашња утакмица са Челсијем донеће коначну пресуду.

Они већ имају Царабао Цуп , па сада требају држати пехар Лиге шампиона у рукама.

Били су у трци за четвероструко, али изгубили су замах након што их је Челси савладао 17. априла у полуфиналу ФА купа.

И, занимљиво, Модри су њихови противници за утакмицу Лиге шампиона и ПЛ данас увече.

Главни тренер Челсија, Тхомас Туцхел , причао са фудбал.лондон : Прво, када играте против Пепа, знате да је стигла најтежа утакмица јер је тренирао најбоље тимове у Европи. Оставља своје трагове и стил игре који је пун храбрости, флексибилности, а његови тимови су увек гладни победе. Све своје тимове претвара у победничке машине ....

Туцхел и његов тим су ипак припремљени.

Нијемац гледа на Цити као мјерило у лиги, али каже, очито је да је то велика празнина. На нама је, као у полуфиналу, да смањимо заостатак на 90 минута. Урадићемо исту ствар у финалу и до тог финала ћемо доћи пуни самопоуздања, јер имамо осећај да смо заслужили да будемо тамо, напорно смо радили да бисмо били тамо.