Фудбал

Малта 0-3 Северна Ирска: Барацлоугх је уживао у победи

Који Филм Да Видите?

Иан Барацлоугх каже да је пријатељска победа над Малтом од 3: 0 означила многе кутије јер је уживао у својој првој 90-минутној победи као менаџер Северне Ирске у 12. колу.

Јордан Јонес , Гавин Вхите , и Али МцЦанн идентификовани су у Аустрији.

у коју је средњу школу ишао мике пастрмка

Изузетно сам срећан што постижем три гола на утакмици и очигледно стварањем прилика. И коначно су добили своје награде, рекао је Барацлоугх.

А и одржавати чист лист чистим, било је заиста забавно.

Јонатхан је злоупотребио одбрану да постигне први гол пре него што је Јосх Магеннис ушао у прву одбрану коју је голман Малте одбранио Хенри Бонелло у првом полувремену.

Северна Ирска се пласирала у друго полувреме са два гола за три минута.

Вхите је пуцао кући прије него што је МцЦанн мирно ушао.

Показивање другог полувремена појачаће самопоуздање уочи пријатељске утакмице у четвртак, која ће се играти приватно, против Украјине у Дњепру.

А начин на који смо започели обе половине је нешто о чему смо увек причали. Хтели смо одмах да почнемо. И ставили опозициони тим на задњу ногу, и то смо и учинили, додао је Барацлоугх.

Тим у целини је сада означио много кутија. Кад погледамо, мислим да смо боље играли на другим утакмицама. И нисмо добили награде, па ми је драго што смо добили награде. И можемо уживати гледајући много тог дела.

Барацлоугх ломи „патку“ у Клагенфурту

Победа од 90 минута коначно је привукла пажњу капитена Северне Ирске. Али било је непријатно гледати у првом полувремену упркос првом голу.

Фердинанд Апап Несавршени свет пружио је Јонесу ову прилику. Крилни нападач Рангера га је прелетио са малом сачмарицом преко Бонелла.

Бонелло је у 21. минуту сишао да спаси ударац Магенниса, након прекршаја који је извео Курт Схав у Вхитеу. Куглач је сажео уводних 45 минута у Северној Ирској.

Малта је ушла у меч, поставивши места испод својих ривала на светској ранг листи. Али изједначили су у првом полувремену са Јосепх Мбонг и Лука Монтебелло оба приступа.

Био је то зип и другачији циљ од Северне Ирске на новом почетку. А Вхите је погодио додавање Стуарта Далласа за 2-0 након 53 минута.

Барацлоугх прекида

Барацлоугх сломио 'патку' у Клагенфурту (Извор: ББЦ)

Трећи број брзо је уследио након што је МцЦанн -а преузео Падди МцНаир и представио лепоту пре него што је Бонелло поставио игру преко малтешке стране.

Ко је запао за око?

Већина утакмица је одиграна у нормалном режиму на крају сезоне, а није било нападача свих 90 минута.

како је право име боогер мцфарланд-а

Јонес и МцЦанн ће бити побољшани постизањем својих првих прекоморских голова, а обоје су успешни.

Даллас жели победу као капитен Северне Ирске у одсуству Стевена Дависа. То је суштинска тачка за човека у Лидсу.

МцНаир је постигао МцЦаннов трећи гол, а играч Миддлесброугха постао је офанзивно средство са центра терена без да је Давис повукао конце.

И то је био први почетак Северне Ирске за младог младића Ливерпоола Цонора Брадлеиа. Након свог излагања на стадиону Вортхерсее у последњем тренутку.

Дефанзивац Цхелсеаја Сам МцЦлелланд био је један од најнепораженијих у тиму.

Дефанзивац би могао да се први пут појави у пријатељском мечу у четвртак против Украјине на Еуро 2020.

Даниел Баллард је пропуштао меч док је славио, помажући свом тиму из Блацкпоола да у недељу освоји финале Прве лиге.

Дефанзивац ће бити на располагању за украјинску игру, заједно са нападачем Килмарноцка Килеом Лаффертијем.