Лекие Бровн: Родитељи, Израел, Јерсеи, Мариланд & Нет Вортх
Стварање спортске каријере и професионални спортиста није ствар прошлости. Више него икад, спортисткиње су се појавиле као шампионке и у рангу са спортистима.
Лекие Бровн један је од играча у успону на женској кошаркашкој сцени.
На свом путу ка слави, Браун је укупно изабрана за девету ВНБА Драфт 2018 . Професионални кошаркаш сада служи као чувар Миннесота Линк , облачећи свој плави дрес са бројем 4.

Лекие Бровн, стражар за Миннесота Линк
Осим њене професионалне каријере, занима нас и њен лични живот. У данашњем чланку ћемо више говорити о њеној раној каријери, породици, родитељима, животу са изласцима итд.
Лекие Бровн: Брзе чињенице
| Пуно име | Алекис Киах Бровн |
| Датум рођења | 27. октобра 1994 |
| Место рођења | Бостон, Массацхусеттс, Сједињене Америчке Државе |
| Сада познат као | Лекие Бровн |
| Религија | Непознат |
| Националност | Американац |
| Етничка припадност | Афроамериканац |
| образовање | Универзитет у Мериленду и Универзитет Дуке |
| Хороскоп | Шкорпија |
| Име оца | Дее Бровн |
| Име мајке | Тамми Бровн |
| Браћа и сестре | Две сестре и брат |
| Старост | 26 година стар |
| Висина | 5 стопа 9 инча (175 цм) |
| Тежина | 68 кг (150 лбс) |
| Буилд | Атлетски |
| Боја очију | Црн |
| Боја косе | Црн |
| Професија | ВНБА кошаркаш |
| Активне године | 2018-данас |
| Позиција | Стража |
| Тим | Миннесота Линк |
| Брачно стање | Једно |
| Плата | 47.930 долара |
| Нето вредност | У разматрању |
| Друштвени медији | инстаграм , Твиттер |
| Гирл | Карте за размену , Миннесота Линк Геарс |
| Последње ажурирање | Јула 2021 |
Ко су родитељи Лекие Бровн?- Рани живот и образовање
Алекис Киах Бровн, професионално позната као Лекие Бровн, професионални је кошаркаш. Рођена је од родитеља, Дее Бровн и Тамми Бровн, у Бостону, Массацхусеттс, Сједињене Америчке Државе.
Осим родитеља, Лекие има три браће и сестара за моралну подршку и љубав. Има две сестре, Алисса и Аланни , и брат по имену Анакин . Нажалост, тренутно није познато ништа осим њихових имена.
Али желимо да верујемо да су браћа и сестре атлетски надарени попут саме Лекси. Чак и када се узме у обзир како је њен отац, Дее, и сам бивши играч НБА лиге.
Слично, Лексин отац професионално је играо за бројне клубове попут Јацксонвилле (1986-90), Бостон Целтицс (1990-98), Торонто Рапторс (1998-2000) и Орландо Магиц (2000-02) .

Породица Лекие Бровн
Дее тренутно ради као генерални директор Машине за шишање топле воде и директор програма за играче са Лос Ангелес Цлипперс .
С друге стране, њена мајка, Тамми, такође је била спортиста и играла је кошарку на факултету, па чак и на међународном нивоу.
Настављајући даље, Лекие Бровн је отишла на Нортх Гвиннетт пре него што се премести из Др Пхиллипс. Након тога уписала се на Универзитет у Мериленду а касније се преселио у Универзитет Дуке .
Одатле је стекла диплому социологије, заједно са сертификатом о тржишту и управљању.
Такође, Бровн је дипломирао на Пословној школи Дуке Фукуа 2018.
Слично, Бровн је спортиста америчког порекла и припада афроамеричкој етничкој припадности. Што се тиче њене религије, детаљи су непознати.
Мерење висине и тела- Колико година има Лекие Бровн?
Окретна и запањујућа, Лекие Бровн је та на коју треба пазити ове сезоне. У доби од 25 , Лекие је показала своју вредност и огромне вештине као витални део свог тима.
Ћерка Дее Бровн, Лекие, рођена је године 1994, и она сваке године слави рођендан 27. октобра.
Такође, њен сунчани знак је Шкорпија, позната по томе што је, између осталих, мистериозна, изузетно одана и страствена.
Келсеи Плум Био, Хеигхт, Јерсеи, Венчање, Муж, Плата, Нето вредност, Инстаграм >>
Остављајући по страни њену конкурентност, Бровн је и спортски надарена. Млади играч стоји на 5 стопа 9 инча (175 цм) и тежи около 68 гс (150 лбс).
Штавише, са вишегодишњим тренирањем на терену, Лекие је постигла затегнуту фигуру, али и окретан покрет. Али тачна мерења су још увек непозната.
Такође, има дугу црну косу и запањујуће црне очи. Кад се не игра, Браун се труди да их размеће.
који тим поседује ларри бирд
Нето вредност и приход
Лекие Бровн од ње игра за Миннесота Линк ВНБА драфт 2018 . Иако зарађује импресиван износ, тренутно се преиспитује њена нето вредност. Али сигурни смо да је то негде око петоцифрених бројева.
Слично томе, Бровн тренутно има четворогодишњи уговор са Миннесота Линк-ом 191 720 долара . Такође, укључује годишњу просечну плату од 47.930 долара.
Штавише, према договору, Лекие ће склопити $ 44,273 као њена основна плата. Да не спомињем, овом брзином, њену плату за предстојећу сезону у 2020. и 2021. године ће бити 48 701 УСД и 55 342 УСД, редом.
Међутим, Браун није та која ће јавности открити свој биланс успеха и детаље. Упркос томе, јасно можемо видети да је Бровн заинтересована за моду, али је и даље мало трошила на своју одећу.
Лекие Бровн- Рана кошаркашка каријера
Пре него што се уписала као играчица ВНБА -е, Лекие је своју прву годину одслужила код доктора Пхиллипса, који се налази у Орланду на Флориди.
Помогла је тиму да постигне прву непоражену регуларну сезону пре него што је пребачена у Нортх Гвиннетт у Суванееју, Георгиа.
Након што је завршио средњу школу, Браун се уписао на Универзитет у Мериленду. На првој години студија стекла је надимак Биг Схот Бровн након што је свој тим довела до Фајнал -фора НЦАА турнира.

Лекие Бровн
Те сезоне је такође добила име у АЦЦ тим за бруцоше и АЦЦ Свеакадемски тим . Слично, Лекиена признања су се настављала стизати кад је стигла до друге године.
Осим усредњавања 13,3 поена по утакмици, Бровн је добијао признања попут Први тим са свих десет великих играча, одбрамбени тим са свих десет великих играча, турнир великих десет најистакнутијих играча, трећи тим из целе Америке, и други.
Киара Моррисон Биографија, родитељи, венчање, муж, УСЦ, нето вредност, Инстаграм >>
Међутим, Браун је касније прешла на Универзитет Дуке јер је желела да буде близу куће. Након сезоне седења, Браун је брзо напредовала и помогла свом тиму да се врати у центар националне пажње.
Професионална каријера- Нацрт ВНБА 2018
Звездаш у средњој школи и на факултету коначно је постао професионалан након што је изабран у школу ВНБА Драфт 2018 .
Конектикат Сун је изабрала за укупно 9. место и дебитовала је 20. маја против Лас Вегас Ацес.
У својој сезони новајлија, Лекие је играла на 22 утакмице, где је стекла просек од 1,7 поена. По завршетку сезоне потписала је са ЦМБ ЦАРГО УНИ Гиор у најбољој женској кошаркашкој лиги Мађарске.
Штавише, Лекие је касније трговао Миннесота Линк са Натисха Хиедеман. Заиста је блистала у новом тиму, где је постигла 21 поен у каријери 8. јуна . Заиста, Бровн блиста у свом плавом дресу са бројем 4.
Да ли је Лекие Бровн у вези?- Лични живот
Иако је заблистала као стражар за Миннесота Линк, није изложила јавности велики део свог личног живота. И то чини јавност знатижељном и оштријом у вези са њеним изласцима.
Међутим, чини се да је 25 -годишњи играч ВНБА -е тренутно сам. Није испуштала никакве наговештаје о свом љубавном животу; у ствари, Лекие никада није примећена са мушкарцем.
Говорећи о томе, нисмо ни сигурни у њену сексуалну склоност. Али чини се да јој је то тренутно последња ствар у уму.
Од када је дебитовала за ВНБА пре две године, Лекие је блажа у изазивању гласина и воли да снима плоче.
Без обзира на то, Бровн је самоуверена жена и никада јој не успева дати све од себе унутар суда. Воли да проводи време са породицом и пријатељима.
Ами Реиманн Године, висина, родитељи, ангажман, муж, нето вредност, Инстаграм >>
У интервјуу за ВНБА, Лекие Бровн је себе описала као супер такмичарску, смешну и шефовску. А да ли сте знали да је Бровн волео да плеше? Па, знаш.
Присутност друштвених медија
инстаграм - 147к Следбеници
Твиттер - 14.3к Следбеници











