Нба

Гианнис и Кевин дуел у 7. утакмици брује о НБА лиги

Који Филм Да Видите?

Последња утакмица између Брооклин Нетса и Милваукее Буцкса држала је све да стисну столице.

Обе екипе дале су све од себе да извојевају победу за пласман у финале Источне конференције.

Отуда је игра постала један од најузбудљивијих мечева у 7 серијала НБА плеј-офа.

На крају, Буцкс су запрепастили публику Нетса победом у 7. игри која је отишла у продужетке.

Буцкс су савладали Нетсе са 115-111 да би освојили место у финалу Источне конференције.

Нетси су снажно започели утакмицу, али Буцкс су пронашли начин да се врате сваки пут упркос историјском учинку Кевина Дуранта.

Кевин Дурант је учинио да цео НБА бруји својим учинком упркос поразу, док је Гианнис Антетокоунмпо такође запањио публику Нетса својим бриљантним учинком.

Обоје су направили неколико записа са свог наступа у суботу увече.

Нетси су повели у првој четвртини.

Буцкси су четвртину започели тројкама Броок Лопеза и ПЈ Туцкера, водећи до вођства од 6-0.

После тога, Дурант је узвратио скакачем и тројком уназад.

А Нетси су повели пет поена са три поена Јое Харрис-а са 7:48 преосталих у четвртини.

Гианнис је узвратио трицом и полагањем.

Имали су 18-19 када је Јруе Холидаи испустила скакача за вођство.

Кевин Дурант је додао лопту Бруцеу Бровн Јр-у ради постављања, а Нетси су смањили вођство у оквиру поена.

где је Магиц Јохнсон отишао на колеџ

Брзо је пуцао пре него што је пао и довео Нетсе у вођство са само нешто више од 2 минута у првој четвртини.

Кхрис Миддлетон је дошао до скакача у даљ пре него што се четвртина завршила 28-25 са водством Нетса.

Нетси настављају да одржавају вођство.

Отприлике на минуту игре Нетси су били 6 бодова испред Буцкса.

Блаке Гриффин срушио је тројку на додавање Јамеса Хардена.

Бровн је закуцао на додавању Дурента, смањивши вођство одузимајући два поена.

Имали су 36-33 док је Дурант блокирао Миддлетонов шут у оквир.

Гриффин је напокон промашио Дурентов промашај при следећем поседу, а Пат Цоннаугхтон је узвратио тројком на додавање Гианниса.

Харден је испустио канту на додавање Гриффина, док су Нетси повели пет поена.

Дурант је додао тројку и Лопез је узвратио полагањем на следећи посед.

После тога, Дурант је испустио тркача, а Харден је смислио канту након што га је Лопез блокирао.

Јруе је дошао до пролаза за Гианниса на закуцавање једном руком са преосталих 29,4 секунде.

Отуда је четвртина завршена 53-47, а Нетси су у полувремену повели шест поена.

Бацкс се враћају у трећој четвртини.

ПЈ Туцкер је срушио тројку, а Буцкс је направио серију од 7-0 и повео на поен играјући два минута треће четвртине.

Дурант је срушио постепеног скакача.

Имали су 57-55 када је Миддлетон дошао до украдене лопте, а Лопез је одустао од преласка.

Дурант је накнадно срушио тројку, доносећи Нетсу предност,

Док је Гианнис срушио трицу, а затим је и Туцкер смислио трицу.

Харрис је узвратио трицом и Гриффин се одвезао до руба, испуштајући полагање.

Имали су 67-68 док је Броок Лопез срушио тројку за вођство Буцкса.

Након тога, Гианнис је дошао до распореда, повећавајући вођство на 4 поена са 4:30 минута преосталих у четвртини.

Харден је срушио трицу, а Цоннаугхтон је узвратио десним беком трицом.

Миддлетон је покупио промашај Хардена и изненадио Јруеин промашај у транзицији.

Као резултат, утакмица је изједначила на 79-79, а преостало је 47,5 секунди у четвртини.

Јруе поставља Гианниса на закуцавање и Буцкс је повео.

Четвртина се завршила 82-81 са вођством Буцкса.

Дурант снаге продужава у четвртој четвртини.

Харден је смислио ударац из куке да започне четврту четвртину и поведе.

Гианнис је испао скакач средњег ранга и изједначио утакмицу 86-86 са 9:25 преосталих у четвртини.

Харрис је срушио тројку, а Дурант је испао скакач у даљ на следећи посед Нетса.

Потом је Миддлетон узвратио скакачем у даљ.

Имали су 91-96 док је Јруе срушио тројку са 5:22 преосталих у четвртини.

Гианнис је испао, смањивши вођство у року од два поена. А Харден је узвратио трицом куцајући на сат.

Исто тако, Гианнис је одговорио полагањем и изједначио утакмицу 101-101 са 2:45 преосталих у четвртини.

Јруе је смислио канту, срушивши тројку. Дурант је узвратио постепеним скакачем.

После тога, Дурант је испустио полагање, смањивши вођство у року од два поена.

Имали су 109-105 док је Дурант срушио скакача и смањио вођство у року од два поена.

Затим је смислио скакач у даљ да изједначи утакмицу са само неколико секунди преосталих у игри.

Као резултат, утакмица је изједначена на 109-109.

Отуда је Дурант изгубљеним ударцем приморао утакмицу на продужетке.

Бацкс су повели у продужецима.

Бровн је испустио полагање, доводећи Нетсе до вођства. Гианнис је узвратио ударцем куком.

И утакмица је била изједначена на 111-111, преостало је још мало више од минута.

Лопез је смислио пресудан блок за Дурента на ивици.

Потом је Миддлетон испустио скакача са 40,1 секунде преосталих у игри.

Дурант није успео да испуца тројку и као резултат, утакмица се завршила тако што су Буцкси однели победу.

Гианнис и Дурант су направили невероватан наступ.

Битка најбољих тимова завршила се на узбудљив начин са обе екипе које су дале све од себе за победу до краја утакмице.

Звезде које су сијале током 7 серија игара, Гианнис Антетокоунмпо и Кевин Дурант, обојица су постигли невероватне перформансе.

Обојица су водили своје тимове на семафору, испуштајући 40 поена игре.

Постали су први пар противничких тимова који су постигли 40 плус поена од 2008. године.

У ствари, Гианнис Антетокоунмпо и Кевин Дурант постали су 3. пар противничких играча који су постигли више од 40 поена у 7. игри, придруживши се ЛеБрон Јамес-у и Паул Пиерце-у 2008. и Сам Јонес-у и Осцар-у Робертсон-у 1963. године.

колико је сада фротир брадсхав

Њихов дуел држао је Нетсе и Буцксе на ногама током регуларног времена, пружајући НБА-у једну од најбољих утакмица плеј-офа.

То је била, најдужа игра икад, П.Ј. Туцкер рекао. Чинило се као да играмо сатима. Баш као и боксерски меч [који] једноставно није требало да се заврши.

Била је то велика серија, тренеру Буцкса Мике Буденхолзер рекао. У то уложите толико емоција, толико енергије и времена. Дакле, да би ова група била награђена великом победом у 7. игри у продужетку ... ви се једноставно осећате добро за групу, осећате се сјајно за играче.

Неке реакције на игру.

Њихов учинак одржавао је НБА данас брујање похвала.

Гианнис је водио Буцксе до победе.

За победу, бивши МВП пао је 40 поена и 13 скокова дабл-дабл заједно са 5 асистенција.

Као резултат, он је сада пети играч у историји НБА лиге који је забележио 40 поена плус и 10 плус скокова у 7. игри, придруживши се Елгин Баилору, Јеррију Весту, Цхарлесу Барклеиу и Тиму Дунцану.

Гианнис је рекао: Знали смо да улазимо у ову серију, морали смо то да радимо као тим и то смо и урадили. Задржали смо смирење током целе серије.

Добио је доста подршке од саиграча, посебно Кхрис Миддлетон , који је тајбрејкер смислио у последњим минутима игре.

Миддлетон је утакмицу завршио, постигавши 23 поена и 10 скокова дабл-дабл уз 6 асистенција, и дошао до пет украдених лопти.

Први је играч који је забележио најмање 20 поена, 10 скокова, 5 асистенција и 5 украдених лопти у постсезонским играма откад су украде први пут праћене 1973-74.

Дурентов учинак показао је да је и даље један од најбољих играча у НБА лиги.

Битка између два врхунска тима постала је још узбудљивија након што је Дурантова канта у последњим секундама четврте четвртине изједначила утакмицу и изнудила продужетке.

Кевин Дурант је имао један од највећих наступа плеј-офа у историји НБА лиге.

Што није било довољно за победу у утакмици, али сигурно је било довољно да се прочу НБА и покаже свима да је један од најбољих.

Утакмицу је завршио са огромних 48 поена, 9 скокова, 6 додавања играјући сваког минута игре.

48 поена Кевина Дурента највише је поена постигнуто у 7. игри у историји НБА лиге.

И даље је најбољи играч на свету, рекао је Гианнис за КД.

Сада, са победом, Буцкс се пласирао у финале Источне конференције да би се суочио са Пхиладелпхиа 76ерс или Атланта Хавксом.