Еуро 2020: Холандија 3-2 Украјина

Који Филм Да Видите?

Када је Цхристиан Ериксен пао на терену у суботу, лопта за Еуро 2020 изгледала је одједном ирелевантна. Б.ут након вести да се дански везњак опоравио и да је стабилно у болници.Игре у недељу настављене су како је планирано.

А викенд који ће се увек обележавати догађајима из Копенхагена завршава се старом игром у Амстердаму.

Можда је на овом турниру управо била потребна узбудљива победа Холандије над Украјином са 3: 2.Нешто за славље и након шокантних 36 сати европског фудбала.

Победу Холанђана требало је одиграти и на Јохан Цруифф Арени.На овом стадиону, Ериксен прославио се када је више од 100 пута играо за Ајакс. Између 2010. и 2013. године, пре пресељења у Тоттенхам Хотспур.

Утакмица групе Ц била је подсетник на све добро у фудбалу.И уз звиждук са пуним радним временом, било је пуно наде за Холандију у наредним недељама.

‘Нисам желео да разговарам о фудбалу.’

Селектор Холандије Франк де Боер тренирао Ериксена у Ајаку на почетку везног реда.И рекао да је доживео емоције након што је чуо за пад играча.

Говорећи после победе свог тима над Украјином, Де Бур је додао: Пет година сам радио са Кристијаном.

А у мом тиму има играча који су и даље играли са њим. Или имао добар однос са њим док је играо за Ајак.

Била је то ноћ у Сједињеним Америчким Државама, субота. Планирали смо да имамо стратешки састанак.

Али морали смо то одложити ујутро, јер нисам желео да разговарам о фудбалу.Током меча, дефанзивац Далеи Блинд је био у сузама док је улазио у друго полувреме.

Селектор Холандије Франк де Боер не жели да говори о фудбалу (Извор: Хиндуиста)

Слепи је играо за исти тим као Ајак и Ериксен. А у децембру 2019. оперисан је на срцу. Он, након дијагнозе миокардитиса. Запаљење срчаног мишића.

Далеи је био веома забринут у свом срцу, рекао је Де Боер.Чак је и сада Цхристиан један од његових најбољих пријатеља. И нормално је да је било пуно осећања. Тако да нам није било лако.

Девет хитаца за 10 минута.

У Амстердаму је владала атмосфера забаве. Најважнија ноћ Ериксенове каријере у 2019. години.Када Воут Вегхорст постигао је 2: 0 у 58. минуту непосредно након тога Георгинио Вијналдум ‘Почетни циљ.

Холандија је била на путу до три бода у својој првој утакмици у главној лиги током седам година.

Али 16.000 људи је утихнуло док је Украјина два пута ударила за четири минута. Укључујући и онога који је викао Андрии Иармоленко . пре него што Дензел Думфриес је пружио касни заокрет. Са добро постављеним заглављем.

колико је висок кевин лове нба

Типичне ноћи свих пет голова постигнуто је у другом полувремену. Први се догодио на Европском првенству. Када меч није био између голова на полувремену.

У првих 10 минута догодило се девет експлозија.

У првих 10 минута игре било је девет експлозија. Највише забележених у тој фази игре од 1980.

Победа је извојевана без капитена Виргил ван Дијк . Наставља да се опоравља од повреде колена која је заобишла већи део Ливерпулове сезоне 2020-21.

Таленат који тим има је невероватан. За то је изграђена Холандија, бивши холандски дефанзивац Марио Мелцхиот рекао.

Али морате имати на уму да вам на турнирима треба пуно енергије. И мало среће за постизање ствари.

Штавише, то је рекао бивши везњак Холандије и Манцхестер Цитија Нигел де Јонг. Могао је да замисли Де Боерову нежељену реакцију када је Роман Иаремцхук победио са 2: 2.

Већ сам видео наслове, додао је. Био је то емоционални тобоган. Немам речи.Неки фанови су били толико забринути да је Де Боер бацио традиционалну холандску формацију.

Летели су транспарентом иза авиона. Током тимског тренинга у суботу: Франк, само 4-3-3.Слободан сам, признао је Вијналдум. Потписао је за Парис Ст-Гермаин по одласку из Ливерпоола.

колико зарађује бен зобрист

Холандски капитен рекао је да се могу научити лекције. Ако тим треба да напредује на турниру.

Воут Вегхорст је у 58. минуту постигао 2: 0 (Извор: Ворлд ин 24 Енглисх)

Пустили смо их да се врате у игру. А то треба побољшати, додао је.Де Боер је рекао да његови играчи могу бити поносни на свој рад.

Видели смо добар холандски тим, уједињен, који контролише и ствара прилике, додао је он.То је оно што желимо да видимо. Али та два циља која више не желимо да видимо, то је било превише лако.

Селектор Украјине Андриј Шевченко није могао да сакрије разочарање након што је видео како његов тим пада на бод.Али додао: Увек на крају прекине овакве изгубљене игре, али то није катастрофа.

Да ли ће Орање бити најистакнутији забављач Еура 2020?

Де Боер креће на Еуро 2020 након 11 утакмица у којима је видео пет победа. Четири ремија и пораза од Мексика и Турске.

Нису сви фанови уверени да је он прави човек за улогу.Ипак, његов омладински тим и искуство показали су велику домишљатост.

И одлучност да победим у утакмици са најбољим резултатима на турниру до сада. На велико задовољство 16.000 навијача подземља.

Док је 19-годишњи дефанзивац Јурриен Тимбер трећи пут наступио за своју земљу. Маартен Стекеленбург почео да постиже бодове у 38. години.

То је био број против Стекеленбурга, Георги Бушчана , који је изгледао фрустрирано због навијача.Изврсно је шутирао да блокира Мемпхис Депаи-а и Вијналдума.

Пре него што је овај отворио гол, првих пет голова за 33 минута.Јармоленков трк на велике раздаљине за почетак повратка Украјине био је масовни избор.Али Думфриесова глава је подигла кров када је Холандија започела своју кампању победом.