Нба

Крис Цхрис Паул је довео Сунсе до вођства од 2-0

Који Филм Да Видите?

Пхоеник Сунс суочили су се са Денвер Нуггетс-ом за утакмицу 2 полуфинала западне конференције.

Сунси су желели да додају још једну победу под својим пасом, док су Нагетси тежили да изједначе серију победом.

Али Нагетси још једном нису успели да извоје победу над Сунсима.

Сунци су у среду увече победили Нагетсе 123-98 иза бриљантног наступа звездаша Цхриса Паул-а.

Паул је дошао до невероватних статистика, правећи рекорде да би Сансима донео нову победу.

Шест играча Сунца постигло је двоцифрено, али нико од играча није постигао 20 поена. Упркос томе, Сунси су на крају дошли до победе.

Сунси су доминирали Нагетсима током четири четвртине, повели су у првој четвртини и продужили вођство до краја четвртине, и на крају добили утакмицу на крају.

Никола Јокић, који је недавно добио награду Киа МВП, водио је Нагетсе, док су само тројица играча успела да постигну двознаменкасте поене.

Сунси воде у првом полувремену.

Имали су 12-15, Сунси су повели са три поена преко половине четвртине, када је Деандре Аитон испустио ударац из куке на додавање Цхриса Паула.

Никола Јокић пронашао је ЈаМицхала Греен-а испод руба за закуцавање и додао Вилл Бартон-у за још једно закуцавање у следећем поседу.

Као резултат, имали су 18-22 са 2:46 преосталих у 1. четвртини.

Четвртина се завршила 25-21, а Сунси су водили у другој четвртини.

Сунси су наставили да доминирају Нагетсима, повеливши пет поена у минуту у другој четвртини.

Пол је Дарију Шарићу пружио лопту за слем једном руком.

Имали су 32-25 са 8:41 преосталих у другој четвртини када је Торреи Цраиг блокирао Монте Моррис с леђа.

колико има тренер к од војводе

А Дарио Шарић је на другој страни на додавању Паула испустио тројку.

Никола Јокић испустио је скакача, смањивши вођство Пхоеника на пет поена уз преосталих 4:23 у четвртини.

Девин Боокер је украо Јокића и украо закуцавање у транзицији, када Сунси одлазе са 44 на 34 против Нуггетса са мање од три минута.

Док је Паул смислио сокак за Аитон за полагање и Сунси су повели са осам поена.

Друга четвртина се завршила 52-42, Сунси су повели са 10 поена.

Нагетси нису имали одговор за утакмицу Сунса.

Сунси су доминирали Нагетсима, отишли ​​су 57-43 и повели са 14 поена почетком треће четвртине.

Док је Јае Цровдер срушио тројку и Аитон је закуцао на Паул-ову уличицу.

Сунси су потом повећали вођство на 19 поена са 7:01 преосталих у четвртини.

Паул је поново повећао вођство док је срушио скакача.

Микал Бридге је срушио закуцавање једном руком на додавању Паула, прелазећи 78-58 са више од три минута.

Цамерон Паине срушио је тројку у последњих 12 секунди преосталих у трећој четвртини.

Након тога, четвртина се завршила 86-68, Сунси су узели 18 поена предности у последњој четвртини.

Сунци се никад нису освртали.

Нагетси су наставили да заостају, јер су Сунси у прва два минута у четвртој четвртини искористили 21 поен предности.

Паул је додао лопту Цраигу ради постављања и Цраиг је извукао фаул, испустивши канту на следећи посед.

Било је 99-75, преостало је 8:40 у четвртини док је Паул срушио тројку.

Потом су Сунси на крају утакмице однели победу од 123-98.

Нагетси нису имали одговор за невероватно плејмејкерство Криса Пола и офанзивне игре Сунса.

Као резултат, Сунци су доминирали Нагетсима и однели победу.

Пораз је био највећи у Денверу у сезони, а сада су у паду 2-0 у серији.

Невероватна изведба Криса Паула водила је Сунца.

Сунси су добили још једну победу над Нуггетс-има иза невероватних плаимакинг перформанса Цхриса Паула.

Паул је вечерас био по целом терену, испуштајући лопте, играјући игре, хватајући скокове.

Осећам се добро, осећам се заиста добро, рекао је Паул. Рано сам пропустио неке лаке, али начин на који играмо лопта ће вас пронаћи.

Ноћ је завршио са 17 поена и 15 асистенција дабл-даблова уз пет скокова без икаквог промета, пролазећи 6 од 10 са терена и 2 од 2 са линије за три поена, и 3 од 3 из слободних бацања.

Као резултат, он сада постаје први играч са 15 поена и 15 асистенција са 0 изгубљених лопти у плеј-оф утакмици од 2014. године.

У ствари, он је тај који је урадио даму 2014. године, а такође и пре тога 2008. године.

Ово је његов трећи пут да игра плеј-оф са 15+ додавања и 0 изгубљених лопти, прекидајући нерешено са Магиц Јохнсон-ом највише од 1980.

Павлово играње је помогло играчима Сунца да извоје победу.

Поред тога, Паул је сада прошао Магиц Јохнсон-а и постао играч са већином игара у доигравању са 15+ додавања и 0 изгубљених лопти.

То што је легендарно бити именован с типом попут Магиц-а, рекао је Боокер док је Паул пролазио Магиц Јохнсон-а. То је заувек.

Додао је, то је веће од кошаркашке игре. То је икона.

Захваљујући Пауловом разигравању, петорица играча осталих Сунса постигла су двознаменкасти резултат.

Девин Боокер је предводио стрелце Сунса, испуштајући 18 поена и 10 скокова дабл-дабл заједно са 2 асистенције.

Тешко је то преточити у речи, рекао је Боокер о реакцијама навијача током целе утакмице. Чак ми и Деандре (Аитон) долази и каже: „Човече, видели смо то кад је било“, а ја му сваки пут кажем, „Видео сам то и пре него што сте ви били овде.

колико прстенова има драимонд греен

Док је Микал Бридгес испустио 16 поена уз 2 скока.

Следи Деандре Аитон, који је постигао 15 поена и 10 скокова дабл-дабл.

Јае Цровдер је испустио 11 поена уз 5 скокова.

Као резултат, сви стартери су постигли двоцифрени број.

Резултати књига у сну. Јае никад ништа не фазира. Микал је као наш неопевани херој. ДА чува, трчи, одбија се, ради све, рекао је Паул о својим саиграчима.

У међувремену је Торреи Цраиг водио клупу Сунса, постигавши 10 поена, 4 скока и 3 асистенције.

Само покушавамо да одиграмо на прави начин једни за друге, рекао је тренер Сунса Монти Виллиамс. Трудимо се да свирамо чврсто сваке вечери. То смо ми. То је наша ДНК. Наши момци деле лопту. Мислим да је ствар коју је заиста супер гледати, момци који праве представе једни за друге. Ово је плеј-оф кошарка и тако морамо да играмо да бисмо били успешни.

Никола Јокић је водио Нагетсе.

С једне стране, Сунси су имали највише погодака у двоцифреним резултатима, док су Нагетси имали само четири играча са двоцифреним резултатом.

Никола Јокић предводио је Нагетсе и постигао 24 поена и 13 скокова уз 6 асистенција.

Док су остатак Нагетса стартери комбиновали за 26 поена, 11 скокова и 4 асистенције.

Мицхаел Портер Јр је допринео 11 поена уз 6 скокова и био је једини други стартер који је постигао двоцифрени број.

У међувремену, Паул Миллсап је водио клупу Нагетса са 11 поена, 6 скокова и 2 асистенције.

Док је Вилл Бартон одбио 10 поена уз скок и 3 асистенције.

Нуггетс су сада домаћини Сунса за Гаме 3 у петак у Денверу, са циљем да смање вођство са 2-1.