Фудбал

Цхелсеа 0-0 Бригхтон: Цхелсеа ће морати да заврши међу прва четири у најбољем лету Енглеске

Челси је са Брајтоном поделио бежични жреб за пролазак у Лигу шампиона ове ноћи када је будућност европског фудбала дошла до врхунца.

мицхаел јохнсон еарвин јохнсон ср.

Меч је био скоро споредна белешка, а вести су процуриле пре него што се Челси припремио за напуштање Европске супер лиге. Истовремено док су њихови навијачи протестовали против укључивања клуба испред Стамфорд Бридгеа.

Обавештење о одустајању Плавих пратио је Манцхестер Цити, са још четири енглеска клуба која су им се придружила касније. Ново такмичење које је покренуло полемику отворило се 48 сати након што је 12 укључених клубова предало своје предлоге.

Челси ће морати да заврши међу четири најбоље у најбољем лету Енглеске, а тимови Лиге шампиона сада ће се сложити по тим странама. Или победите на такмичењу да бисте обезбедили место међу европским шампионима следеће сезоне.

Плави су створили мало, али довољно бодова да виде да екипа Томаса Туцхела заузима коначно место. Идући испред лондонског ривала Вест Хама, са којим ће се суочити у суботу.

Брајтон је прекасно уживао у најбољим шансама. Као прва замена, Адам Лаллана пуцао широко пре Данни Велбецк из даљине ударио у стуб.

Бранити Бен Вхите је искључен током друге резервације јер је изгледало да ће Цхелсеа пасти.

Жреб помера тим Грахама Поттера на седам бодова предности испред пласмана у Премијер лиги са још шест утакмица.

Плави ометени дворском игром?

Драма је започела много пре почетка утакмице у западном Лондону када се око 1.000 навијача Челсија окупило испред стадиона у знак протеста против планова за нову европску Супер лигу упркос широкој осуди.

Голман Блуеса Петр Чех, сада технички и технички саветник екипе, изгледа да позива публику да се разиђе како би тренери екипе могли да слете на земљу, што је резултирало кашњењем од 15 минута.

Недуго затим је процурила вест да је Цхелсеа у процесу припреме докумената за одустајање од предложеног турнира. И да су ово још увек окупили они који су се окупили у том крају.

Извештава се да су одлуку донели власник Роман Абрамович и одбор Челсија. Након што је приметио негативну међународну реакцију на Супер лигу, са директним одговором на протесте.

Навијачи протестују испред стадиона (Извор Тхе Гуардиан)

Навијачи протестују испред стадиона (Извор: Тхе Гуардиан)

Менаџер Цхелсеаја Туцхел рекао је да је то раније било досадно и досадно његовом тиму док су изгледали да наставе на замаху. Они су то постигли пласманом у полуфинале Лиге шампиона и ФА купа прошле недеље.

И није било бекства током загревања јер су играчи Брајтона носили читање на мајици Фудбал за навијаче и ’Лига шампиона: Бенефит’.

Драма на стадиону није ишла на стадион, јер су се обе стране најбољег одбрамбеног рекорда Премиер лиге бориле да затворе рупе.

Далеки напор Курта Зуме Роберт Санцхез је добро спасио најбоље што је Цхелсеа могао да уради пре паузе. У исто време, напор Ивес Биссоуме да обори пречку био је ближи онолико колико је дошао Брајтон.

Изгледа да ће Туцхелове бриге испунити Зумин напор од само сваког трећег у првом полувремену Плавих. Само неколико минута пре утакмице Премијер лиге откако је у септембру преузео Ливерпоол.

Исти је образац био и након интервала

Исти је образац био и након интервала, док је Бригхтон режирао да добро држи форму и блокира било какве нападачке покрете од управе.

Туцхел је за нешто више од 20 минута представио Цаллум Худсон-Одои и Тима Вернера. Након покушаја истезања галебова, убрзо је кренуо Оливиер Гироуд.

шта Ерин Андревс нето вреди

Али, посетиоци су уживали у најбољим шансама када је Лаллана први пут пуцао широко. Након што је Челси предао лопту преко ивице свог петерца и Велбек је погодио стативу.

ТТ Тренинг одбрана

Тхомас Туцхел (Извор: Премиер Леагуе)

Туцхелове промене су имале мало ефекта док је Жиру окретао Худсон-Одоија кроз средину. Довели су крила Белог, пошто је у 92. минуту добио други жути картон.

Било је то 15 чистих голова на 20. Туцхеловој утакмици задуженој за плаве. Изгубили су само једну од 13 утакмица Премиер лиге од доласка Немачке.

Ја сам погођен, па мислим да су и играчи погођени, рекао је после. И не причамо ни о чему другом осим о Супер лиги пре утакмице. Нико раније није питао за игру.

То је као. Морате прихватити поремећај. Покушали смо да створимо дух победе у игри, али нисмо успели.

Брајтон је у међувремену победио на само две од последњих десет лигашких утакмица. Али победа у Схеффиелд Унитеду у суботу моћи ће да одржи ниво игре још годину дана.

„Изгледали смо ментално исцрпљено.“

Менаџер Цхелсеаја Тхомас Туцхел, разговарајући са Матцх оф тхе Даи: Били смо разочарани. Желели смо да победимо и знали смо колико су важна била ова времена. Такође, желели смо да будемо на трећем месту после утакмице.

Нисмо победили и нисмо имали среће да нисмо изгубили. Даље, правили смо велике грешке и изгледали смо уморно, ментално исцрпљено. Нисмо заслужили победу која би могла бити први пут откако сам дошао овде.

Менаџер Бригхтона Грахам Поттер (Извор Тхе Телеграпх)

Менаџер Бригхтона Грахам Поттер (Извор: Тхе Телеграпх)

Менаџер Бригхтона Грахам Поттер, говорећи о Утакмици дана: Могли смо да победимо да смо погодили стативу. Добро смо започели, али неколико грешака им је дало неке шансе. Али осећао сам се као да смо имали сјајну прилику у другом полувремену.

Имамо пуно игара. И не мислимо ништа друго осим да се морамо борити за сваки поен и сваку утакмицу. Нико вам ништа не даје у овој лиги. Морамо се борити за то и поштовати.

које је националности оделл бецкхам јр

У европској Супер лиги: Одувек је било тако узнемирујуће, тужно и фрустрирајуће. Звучи као да је интегритет игре напао игру у овој земљи и широм Европе. Ради се о томе да се ваша судбина среди на терену.