Нба

Бакси коначно однесу победу над Нетима

Који Филм Да Видите?

Милваукее Буцкс и Брооклин Нетс суочили су се за утакмицу 3 у четвртак увече.

Након што су изгубили и утакмицу 1 и утакмицу 2, Милваукее буцкс коначно су победили Нетсе 86-83 у Гаме 3, смањујући Нетс серију на 2-1.

шта аполо охно сада ради

Кхрис Миддлетон и Гианнис Антетокоунмпо заједно за 60 плус поен да би Буцксима пружили преко потребну победу.

Док су Нетси играли без Јамеса Хардена и Кевина Дурант-а и Кирие-а Ирвинг-а у комбинацији за педесет и више поена у изгубљеном напору.

Бацкс су кренули јако, повели двоцифрено вођство преко Нетса у првој четвртини. Али Нетси су се брзо вратили у другој четвртини.

Крећући се међусобно у другом полувремену, Буцкс су на крају стигли до победе на крају.

Бакси су контролисали прву четвртину.

Кевин Дурант блокиран Кхрис Миддлетон на почетку прве четвртине. Миддлетон је смислио прву канту игре, испустивши скакача средњег ранга.

После тога, Гианнис Антетокоунмпо одвезао се право до обода и испустио закуцавање.

Дошао је до још једног закуцавања, доводећи до серије 9-0 са преосталих 8:25 у првој четвртини.

Бруце Бровн Јр је напокон смислио канту за Нетсе на додавању Кевина Дуранта.

Било је 9-22, а преостало је било 2:44 у четвртини, како је Антетокоунмпо утврдио Кхрис Миддлетон за тројку, повећавајући вођство на 16 поена.

Миддлетон је смислио још једну тројку и Антетокоумпо је испустио полагање, а Нетси испустили канту.

И прва четвртина се завршила 30-11, са вођством Буцкса.

Нетси су у другој четвртини смањили вођство.

Падом од 19 поена у првој четвртини, Нетси су требали пронаћи свој ритам како би задржали шансу за победу у игри.

Нетси су брзо започели другу четвртину, Кирие Ирвинг је испустио бацк-то-бацк ​​канту неколико секунди у четвртину.

Полако су Нетси почели да добијају замах одатле, јер су направили серију 15-2 са 7:43 преосталих у четвртини иза бриљантног шута Бруцеа, КД-а и Кирие-а.

Имали су 31-35 са само четири поена заостатка за Буцксима, а преостало је мање од четири минута у игри.

Враћање у игру након што су раније двоцифрени пали.

Нетси су наставили да секу вођство. Ирвинг је срушио скакач на извлачење и олово се смањило на две тачке.

Четвртина се завршила 42-45, а Буцкс су у трећу четвртину повели са само три поена предности.

Обе екипе иду међусобно у трећу четвртину.

Нетси и даље прате Буцкс док Миддлетон улази ради постављања, а Дурант му је узвратио скакачем.

Ишли су напред и назад постигавши канте и Буцкс са вођством од пет поена.

Ирвинг је испустио тројку, а Гианнис је смислио полагање на другој страни.

Дурант је срушио тројку и смањио вођство Буцкса на поен око половине четвртине.

Броок Лопез је блокирао Јоеа Харриса, зауставивши га да добије канту и поведе Нетсе.

Гианнис је испао скакач, поново повећавајући вођство.

Дурант је накнадно срушио тројку, изједначивши утакмицу на 57-57 са преосталих 4:49 у трећој четвртини.

Али Лопез је одмах узвратио тројком.

Ишли су главом у главу, имали су 63-64, остало је нешто више од минута у четвртини.

Лопез и Тханасис Антетокоунмпо блокирали су свако напредовање Нетса у последњим секундама четвртине.

Ово је завршило трећу четвртину 65-67 када су Буцкс преузели вођство од два поена након гужве у последњим секундама.

Буцкс коначно однесу победу.

Ирвинг је дошао до тројке, смањујући вођство на поен, почетком четврте четвртине.

Имали су 70-71 док је Гианнис срушио тројку, доводећи до вођства од 4 поена са мање од 10 минута до игре.

Дурант је одговорио десним беком преокретним скакачем.

Миддлетон је изгубио лопту, а Бруце Бровн је закуцао у транзицији да би поново изједначио утакмицу на 74-74.

Гианнис је срушио скакача, а Лопез је Ирвинга блокирао на рубу.

Поново су изједначили на 76-76 са 5:16 преосталих у игри.

С обзиром да ниједан тим није постигао погодак, обе екипе су биле изједначене до преосталих 2:45.

Тада је Миддлетон постигао скакача средњег ранга и повео са два поена.

Дурант је одмах одговорио скакачем.

Сви поново изједначени, дуел је започео Миддлетон-ом који је искочио скакача, а Дурант је узвратио скакачем, а затим и тројком.

Трицом су Нетси коначно повели.

Имали су 83-82, преостало је 24,7 секунди, док је Јруе Холидаи ушла, одустала од постављања и повела Нетсе са 11,4 секунде.

Након тога настала је прилична гужва, Браун је возио право до ивице, али није успео да сруши полагање, а Бакси су извукли фаул и однели победу на линији слободних бацања.

Бакси су напокон изборили пријеко потребну победу, савладавши Нетсе 83-86.

Они сада имају прилику да изједначе серију у 4. утакмици у недељу.

Гианнис и Миддлетон су предводили Буцкс.

Све су то били Гианнис и Миддлетон у офанзивној завршници, пошто је сваки од њих испустио 30 плус поена за победу Буцкса.

Кхрис Миддлетон је водио Буцкс, постигавши 35 поена и 15 скокова у каријери, дабл-дабл, уз асистенцију.

Док је Гианнис Антетокоунмпо дошао до 33 поена и 14 скокова дабл-дабл уз 2 асистенције.

На крају дана, победа је победа, рекао је Антетокоунмпо. Није битно да ли победите са 30. Није важно ако победите са једним. Можете се вратити кући и прославити `В.

Вечерас су комбиновали 79% поена Буцкса, највише од било ког двојца у историји плеј-офа НБА лиге.

колико годишње заради бумер езизона

Јруе Холидаи је спустила 9 поена, 4 скока и 5 асистенција, укључујући распоред у последњих неколико секунди игре који је довео Буцкс у вођство.

Осећао сам да можда мисле да ћу назвати тајм-аут, рекао је Холидеј. Мислим у својој глави, размишљао сам да ли бих можда требао покренути сат. Али видео сам Бруцеа Бровн-а један-на-један, па сам направио потез. Била је добра и на крају сам добила полагање.

Одбрана Милваукее-а је много помогла у игри.

Броок Лопез који је постигао само три поена је имао огроман утицај на дефанзивну завршницу са 11 скокова и шест огромних блокада у тренутку потребе.

У последњим секундама игре, њихова одбрана помогла је да се игра запечати.

Мислим да је део тога играње очајника, познавање ситуације, сазнање шта ова игра за нас значи и шта значи бити код куће, рекао је Холидеј. А онда је други део перформанса коју смо имали у прве две утакмице, показујући да то није врста одбране коју играмо. То стварно није било у карактеру.

Кевин Дурант, Кирие Ирвинг и Бруце Бровн Јр за Нетсе.

Нетси су због повреда играли са звездом Јамесом Харденом и Јеффом Грееном.

Џејмс је задобио повреду у уводном минуту Прве утакмице, док је Џеф искључио утакмицу од 2. кола првог кола плеј-офа против Бостон Селтикса.

Као резултат, све је лежало у рукама Кевина и Кирие-а.

Обојица су добро наступила после прве четвртине, комбиновано за 55 поена за Нетсе.

Нетси су имали пад од само 19 поена у првој четвртини, али уз помоћ Бруцеа Бровна, Кевин и Кирие су успели да смање вођство улазећи на половину и чак се врате у вођство у последњем минуту утакмице.

Али на крају није било довољно задржати Баксе.

Кевин је водио Нетсе, постигавши 30 поена и 11 скокова дабл-дабл уз 5 асистенција.

Нисмо пуцали низ потез, рекао је Дурант. Мислим да смо тамо искористили неколико прилика.

Док је Кирие спустио 22 поена, 5 скокова и асистенцију.