Вести

Астон Вила 3-1 Фулхам

Који Филм Да Видите?

Шеф Фулхама Сцотт Паркер оптужио је своје играче да нису довољно на путу, јер су њихови страхови од наглог пада уследили након пораза од Астон Вилле.

Цоттагерс су били на путу ка релију у Невцастлеу на 17. место када Александар Митровић погрешио са грешком Тироне Мингс-а отпуштајући најбоље посетиоце из Вилла Парк-а.

да ли Луке Куецхли има девојку

Међутим, замена Трезегует постигао два гола пошто је Вилла постигла три у последњих 12 минута. Из Фулхама су одлазили са три бода у сигурности.

Повремено у овој игри морате схватити где сте и шта вам треба. И нисмо то поднели, рекао је Паркер.

Понекад треба да паничите, играте игру на правом месту.

Били смо мали тим, али били смо ирационални и правили смо глупе грешке. После први гол , одустали смо од свог замаха и то је много утицало на нас. И нисмо могли ићи довољно на пут.

Фулхам је био драгоцена предност у њиховом вођству пре него што је преузео узде.

Мингс, који је водио Виллу у одсуству Јацка Греалисха, прекинуо је покушај да се врати на Емилиана Мартинеза, дозволивши Митровићу да уђе, око голмана да постигне гол.

Међутим, Мингс се искупио јер је Трезегеу први пут дао центаршут за изједначење пре него што је египатски везиста постигао други гол. Три минута касније, уз помоћ саиграча Кеинан-а Давис-а.

Тим Фулхам -90 Мин

Тим Фулхам (Извор: 90 мин)

Нападач Енглеске Оллие Ваткинс додао је трећину унутар линије од шест јарди.

На полувремену се играло са 0-0. Вилла је помислила да су изборили пенал када је Ваткинс пао под изазовом Мариа Лемине.

Међутим, судија Анди Мадлеи се искључио након што је погледао репризу у епизоди поред терена.

Трезегует охрабрује касну Виллу да напредује.

Уз охрабрујућа очекивања грчког капитена за седму утакмицу заредом, чини се да је Вилла у позицији да заостају за сат времена.

Деан Смитх се надао да ће Греалисха дочекати због повреде коже. Али повратак на тренинг дан пре утакмице срушио је планове менаџера Виле.

Трезегует- Премијер лига

Трезегует (Извор: Премиер Леагуе)

Вилла је имала проблема без везног играча Енглеске. Штавише, победили су само у једној од последњих шест утакмица.

И тражили су још један разочаравајући резултат док Трезегует није искључен непосредно пре него што је Митровић довео Фулхам у предност.

Постигао је два гола у размаку од три минута да преокрене утакмицу у својој глави. И пре одигравања трећег гола постављањем Бертранда Траореа, који је прескочио Ваткинса да постигне гол.

Путовањем у Ливерпоол и домаћом утакмицом против Манцхестер Цити-а, ово је одличан повратак на победничке стазе.

Након напретка на 44 бода након 29 утакмица, 18 више него што су имали у истој категорији прошле сезоне. Вилла има само пет бодова са европског поретка.

Надаће се да ће се Греалисх вратити на турнеју следећег викенда на Анфиелду. Али бар доказали против Фулхама да могу успети без своје вредне имовине.

колико пута се Јохн Дали оженио

Фулхамов највећи хит

Невцастле није успео поново да победи раније ове недеље. Игра је представљала Фулхамову најбољу шансу за излазак из дна три одржана од децембра 2020. године.

Изгледало је као да ће за госте бити планирано када Митровић постигне гол.

Тим Фулхам (Извор Фацебоок)

Тим Фулхам (Извор: Фацебоок)

Унапријеђен у први тим након што је постигао пет голова у три квалификације за Свјетско првенство у Србији, бивши играч Невцастлеа извинио се због свог укључивања.

Али Фулхам, не први пут ове сезоне, није успео да види утакмицу, а Вилла је постигла три гола у размаку од девет минута да очисти утакмицу.

Само су Саутемптон (18) и Брајтон (17) примили више бодова у победи у Премиер лиги ове сезоне од Паркера.

Са три бода, Фулхам остаје у дефанзивној зони са преосталих седам утакмица. Укључујући и домаћу утакмицу против Манцхестер Унитеда. На путовању у Арсенал и Цхелсеа, Фулхам је у великој невољи.

Њихова последња утакмица у сезони, код куће против Њукасла 23. маја, већ изгледа да би могла бити пресудна. Али Паркер мора да се побрине да Фулхам у том тренутку остане неочекиван.

Замене су нам се промениле, рекао је тим Астон Вилле

Менаџер Астон Виле Деан Смитх: То је изузетно постигнуће, на крају победа пуна карактера. Верујемо да имамо добар тим.

Било је то пре 20 минута. Понекад су вам потребни играчи да ударе на клупу. А ово троје који су дошли несумњиво су то учинили и побољшали наш учинак.

Претплатници су нам променили игру. Трезегует је дошао и урадио оно што сам тражио од њега - извршио је ударац. Понекад није имао среће ове сезоне и веома сам срећан због њега.

Менаџер Фулхама Сцотт Паркер: Мислио сам да смо били довољно утицајни у овој игри. Али пре 15 минута не бих рекао да ми се уопште свиђа. И то је нешто што ћемо морати да поправимо.

Морамо бити искрено искрени. Последњих 15 минута нисмо нешто што можемо четкати испод тепиха. Ако то поновимо, нећемо добити фудбалске утакмице.

Игре су сада све чвршће и брже јер их је сада остало седам.