Нба

76ерс одузима победу над Визардсом у првој утакмици

Који Филм Да Видите?

Плеј -оф за Источну конференцију број 1 Пхиладелпхиа 76ерс почео је данас у Веллс Фарго Центру док су се за прву утакмицу играли против Васхингтон Визардса.

76ерси су савладали Визардс са 125-118 и искористили предност домаћег терена над Визардсом повевши у 7 утакмица.

Тобиас Харрис је достигао врхунац каријере у НБА плеј-офу, док одбрана Бена Симмонса блиста јер ово оснажује 76ерс у 1. утакмици.

Оба тима су кренула снажно у првом полувремену, али су 76ерси успели у другом полувремену и на крају однели победу над Визардсом.

Директан почетак почиње у првом кварталу.

Јоел Ембидд је четвртину започео скакачем, а Алек Лен је узвратио скакачем за леву руку.

Обојица су изједначили утакмицу 4-4 са 10:37 преосталим у четвртини.

Након тога, 76ерси су направили трку 13-4 док је Бен Симмонс испуштао скакача. Следи полагање Тобиаса Харриса на пролазу Сетх Цурри -а.

Брадлеи Беал је заказао за Визардсе, дајући Симмонсу прилику док се вози до корпе са друге стране и завршава са полагањем.

Тада Тобиас Харрис испушта скакач. Ове канте дају 76ерсу 6-0 низ од 13-4.

Док Русселл Вестброок удара скакача да одговори.

Настављајући низ, Харрис одмах након тога погађа још једног скакача са 8:13 преосталих у четвртини.

Половином четвртине погађа скакача са леђа, дајући 76ерсима предност од 10 поена.

Али Чаробњаци полако почињу да проналазе свој ритам док се почињу враћати у четвртини.

Прво су направили низ од 4: 0 како би довели утакмицу до пет поена, а преостало је 3:39 у четвртини.

Али Визардс су ипак заостали за 76ерсима за шест бодова.

Исх Смитх је блокирао Харриса који је Давису Бертансу дао кофу иза линије за три поена доводећи игру у бод.

Бертанс погађа још једну тројку дајући предност 76ерсима први пут након заостатка са чак 10 поена.

Убрзо су Визардс продужили вођство на четири бода са мање од минуте до краја игре.

Харрис затим погађа канту пресекавши вођство на два поена, а затим Двигхт Ховард извлачи грешку кантом доводећи 76ерс у вођство.

Вестброок затим доводи Визардс у вођство од једног бода са 7,6 преосталих.

Четвртина се завршава 28-27.

Снажно шутирање са обе стране у другој четвртини.

Иш Смит са дублом отвара другу четвртину. Следи Беллов скакач за вођство од пет поена.

Ембиид је затим извео фаул док прави кош изједначујући утакмицу са 9:30 на сату.

Оба тима су ишла напред -назад ударајући у канту.

Данни Греен погађа тројку, а Руи Хацхимура узвраћа скоком.

Ембиид и Харрис су ударили корпе дајући 76ерсима предност од четири бода.

Лен затим погађа скакача да затвори зазор.

Али Харрис је закуцао тројку како би поново продужио заостатак. Лен је извукао фаул заједно са кантом како би поново затворио зазор.

Бриљантно шутирање Хариса наставља се погађајући корпе, дајући предност од четири поена са 3:44 преосталих у четвртини.

Вестброок затим вози до коша и завршава полагањем, након чега следи тројка Раула Нета доводећи Визардс у вођство од једног бода.

Оба тима су поново изједначила на 51-51, а остало је 2:26.

Харрис је наставио да прави канте за 76ерс да би дошао до предности.

Чаробњаци су узвратили да поново изједначе утакмицу.

Двигхт је извео фаул заједно са кантом доносећи 76ерс-у предност од четири поена.

Бертанс затим погађа тројку доводећи игру унутар бода.

Гаффорд затим испушта канту на Беал -ов промашај дајући Визардсу поново бод.

Четвртина се завршава 62-61 са Визардима у вођству.

Визардси су се запалили у трећој четвртини.

Русселл Вестброок постиже прве поене у трећој четвртини на слободна бацања.

Јоел ембиид испушта тројку са 10:32 преосталих у четвртини пошто је ово изједначило утакмицу на 66-66.

Онда Лен одговара кантом на Вестброоков пролаз.

колико зарађује Марти Бреннаман

Сетх Цурри је потом погодио тројку и потом преузео водство за 76ерс.

Оба тима су ишла напред и назад постижући предност.

Харрис погађа полагање на одбијеном пасу Симмонс -а, након чега следи Симмонс -ово закуцавање на Ембиидовој пропуштеној канти.

Визардс су затим направили низ од 7-1 и повели са три бода на пола четвртине.

Харрис је потом погодио тројку за изједначење на 77-77.

колико новца зарађује Џими Џонсон

Чаробњаци затим воде кантом, а Сетх погађа тројку за 76ерс.

Данни Греен тада одустаје од полагања и продужава вођство за 76ерс.

Беал одговара кантом како би довео Чаробњаке до једног бода.

Греен погађа десног бека тројке и даје четири поена предности над Визардсом.

Следи Сетхова тројка на Харрисово додавање да 76ерсима донесу предност од седам поена.

Беал одговара скакачем, а Сетх одговара и скакачем.

Исх Смитх поставља Гаффорда за канту.

76ерси су искористили 8 поена предности са 1:21 на сату.

Ембиид одговара одмах након што Беал постиже корпу док четвртина завршава 93-99 са 76ерсима у вођству.

76ерс одузима победу.

Схаке Милтон погађа тројку док 76ерси воде девет поена предности.

Робин Лопез узвраћа кантом која је смањила вођство 95-102 у само минуту игре.

Георге Хилл је затим одговорио полагањем како би продужио вођство.

Вестброок испушта скакача доводећи игру унутар пет поена.

Након тога, Сетх је одговорио скакачем и повео са 7 поена за 76ерс.

Руи Хацхимура затим испушта тројку доводећи игру у оквир од четири поена.

Цурри опет испусти канту за 76ерс.

Греен је погодио тројку на додавање Харрис-а доносећи 76ерс-у 9 поена предности до 3:13 у игри.

Оба тима су ишла напред и назад.

Бертанс је погодио тројку доводећи утакмицу у оквир од шест поена са преосталих 1:52.

Хацхимура руши тројку да смањи вођство.

Ембиид изводи два узастопна слободна бацања са преосталих само 14 секунди што је печат за 76ерс.

Како се утакмица завршава резултатом 118-125, 76ерси добијају прву победу.